Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Járt már úgy valaki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járt már úgy valaki, hogy lezárta az előző kapcsolatát érzelmileg, összejott mással, aztán rajott hogy mégis az előző mellett a helye?

Figyelt kérdés

Első kapcsolatunk volt, 6 év, 26 évesek vagyunk. Hosszú vivodas után teret engedett a vonzalomnak amit egy másik lány iránt érzett, amiről én a kapcsolatunk végén tudtam. Ők össze is jöttek, 2 hónapja együtt vannak. Azt mondta hogy nem vagyok neki semleges, szokott rám gondolni de lezárta. Én még nagyon szeretem őt 😔


Tudom nem szabad ebben bízni, de nehéz legyűrni a reményt, hogy ha kettejüknek nem úgy alakul, minket még összesodorhat az élet, és visszatérnek az érzései.


Közös barátoktól tudom hogy ő is megszenvedte a szakítást, hiaba o akarta, láttam sírni, pedig ő egy nagyon zárkózott és "érzelemmentes" ember. Pókerarc mindig.


Tudom, ne reménykedjek, de történt már valakivel hasonló, hogy visszatértek egymáshoz? Akár nagyobb kihagyással.


2019. ápr. 25. 14:19
 1/8 Izabella220 ***** válasza:
Lehet rá esély.De azzal is számolj,most úgy érzed h visszatudsz menni hozzá és folytatni,de ha ez meg is történne akkor jönne az,hogy elhagyott mást is szeretett nem csak téged.És saját magadat emésztenéd,keserítenéd meg.Bármennyire is szereted nem tudod már semissé tenni a történteket.
2019. ápr. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én hirtelen fellángolásból elhagytam egyszer a volt párom. Ez a fellángolás durvan 2-3 hétig tartott, de a párom ugyanígy visszavárt. Évekig tartott még utána a kapcsolatunk, de ő tényleg eléggé megszenvedte évekig nem bírta elfelejteni a dolgot. Szerintem te se tudnád.
2019. ápr. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen, ezt is számba vettem természetesen. Viszont úgy vavyok vele, persze csak most, hogy ha olyan barátom lenne akinek lett volna komoly kapcsolata előttem, akár nem is egy, őket is szerette volna már rajtam kívül. Persze nem mindegy hogy előtte vagy közben... Értem mire gondolsz. Hogy máskor is fennallna a veszély hogy ez be következik.


Viszont mivel első komoly, ugymond megértem ha fellángolt más iránt, nagyon ritka amikor az első beteljesult szerelem az utolsó is.

2019. ápr. 25. 14:49
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát, ez a fellángolás több hónapja tart... Már a szülőknek is bemutatta, a szakitasunk után pár héttel. Ő maga mondta nekem hogy kellett volna neki egy kis egyedüllét, de sodródott, így alakult.


Igazából arra gondoltam hogy rövidebb hosszabb kitérő után visszatalalhat e még két ember egymáshoz. Úgy érzem higy én soha nem fogom tudni őt elengedni 😔


Azt mondta vége, viszont hallottam már ezt tőle pár hónapja a lánnyal való érzéseire is vonatkozoan... Aztán csak nem lett vége, szakított és összejottek. Kíváncsiak voltak mindketten egymásra, gondolom én. A lány is egyébként otthagyta érte a barátját, kevesebb ideig voltak együtt de gyerek, házasság volt már a téma.

2019. ápr. 25. 14:53
 5/8 Fruzs33 ***** válasza:

Én is ebben a helyzetben voltam.Az exem folyamatosan vissza akarja magát könyörögni,miközben élettársam van,neki meg barátnője,2-vel is ez az eset,az egyikkel csak volt.Az utóbbi többször arra hivatkozott,hogy a barátnője irogat más srácokkal.Többször is benne voltam ebbe a visszahódítási dologban,de pár hónap után visszament hozzá.

Az előbbi úgy váltogatja a csajait,mint az alsóneműt.5 hónap után elegem lett,és kiadtam az útját.Aztán még összejárogattunk,de már nem.

Van barátnője,nekem meg élettársam,és állítólag nem tud elfelejteni.Mégis a legnagyobb ellenségemmel,egy oltári ringyóval kavart,akinek mindig az a pali kell,akivel én voltam.

Csak a káposzta jó melegítve.

Elegem van az összes exemből

2019. ápr. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen. 3 éve voltunk együtt, amikor szakítottam. Fél évig voltunk külön, majd miattam jöttünk újra össze. Össze is költöztünk, 2 “boldog” év következett, aztán végül végleg szakítottam vele. Így visszatekintve tulajdonképp csak rángattam kedvem szerint. Éretlen voltam és önző. Nem vagyok büszke azokra az időkre.

N

2019. ápr. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

" Azt mondta hogy nem vagyok neki semleges, szokott rám gondolni de lezárta."

A nem vagy semleges neki dolgot azért mondta, hogy ha az a kapcsolat nem jön neki össze amiért dobott téged, akkor visszu tudjuk menni hozzád. Odaírta, hogy de lezárta, viszont az előtte lévő mondattal még mindig próbál hitegetni téged, hogy érez irántad valamit.


Tegyük fel 1-2 hónapig lesz együtt az új csajjal, rájön, hogy nem működik vagy a csaj dobja, visszasírja magát hozzád, és te honnan fogod tudni, hogy fél év múlva nem-e lesz még egy csaj akivel ugyanazt elfogja játszani?


"hogy ha kettejüknek nem úgy alakul, minket még összesodorhat az élet, és visszatérnek az érzései."

Szóval te megelégednél azzal is, hogy ha nincs ló jó a szamár is? Te lennél a szamár ebben az esetben.

2019. ápr. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Utolsó, értem amit írsz 🙂 Igazából többször mondta higy zárjam le, és higy nem fog visszajonni. A nincs lo jó a szamár is példára, én úgy érezném én vagyok a ló, miután rajott higy a szamár nem elég neki, de hát ugye nézőpont kérdése.


Abszolút jogos a felvetesed, ezután mindig felhetnek mikor teszi meg megint... Ez sajnos igaz, és fogalmam sincs hogy küzdenek meg a helyzettel. Akár szánalmas akár nem, én szeretnék megint vele lenni mert szeretem őt. De el tudom képzelni hogy nem működne, de azt is higy igen, mert nem folytatnank, hanem tiszta lappal kezdenénk.


Mindegy, nekem erre jelenleg semmi kihatásom sincs úgysem. Ha nem keres, akkor nincs min gondolkodni. Ha igen, akkor meg majd kiderül 🙂

2019. ápr. 26. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!