Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kicsit többet ittam és írtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit többet ittam és írtam az exemnek, hogy szeretnék vele találkozni még egyszer. Szerintetek nagyon gáz?

Figyelt kérdés
3 hónapja szakítottunk, ő dobott és azóta ő írt nekem 4x. Sosem békülnék ki vele, sőt már alig gondoltam rá,nem értem hogy miért is írtam neki. Nem utasította el az ajánlatom, bár elég közömbösen írt. És most újból átérzem azt a visszautasítást mint amikor olyan csúnyán dobott engem ( üzeneten keresztül). Azt mondják, hogy az érzelmeinket nem kell szégyellni, de én rettentően szégyellem magam, hogy még ő dobott és én alázkodtam most meg előtte.
2019. ápr. 29. 13:07
 1/10 anonim ***** válasza:
57%

Max megírod neki legközelebb, amikor ír, hogy bocsi, mégse. Megbotlottál ittasan, ennyi.


30n

2019. ápr. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Jah, sajnos előfordult velem is ilyen. Számát kitörölni, FBon letiltani, sóval beszórni.
2019. ápr. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

Ha nem akarsz találkozni, akkor mond meg neki, hogy meggondoltad magad.


Szerintem nem annyira vészesen gáz, attól, hogy találkozni akarok vele még egyszer, az nem olyan, mintha szerelmet vallanék. Miért lenne megalázkodó? Megalázkodás lenne az, ha visszakönyörgöm magam az exemnek, hogy jöjjünk össze újra. Egy találkozás nem ilyen, sokat elhívnak találkozni valakit akár komolytalan céllal, nem szerelembōl. Talán örülj, hogy nem írtál gázabbat ittas létedre.

2019. ápr. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem, más is csinalt mar reszegen hulyeseget. De ezert (is) jo torolni/tiltani mindenhonnan es elfelejteni a pitsaba.
2019. ápr. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
Írd meg, hogy nem neki akartad küldeni. Persze csak ha nincs semmi olyan személyes jellegű az üzenetedben, ami alapján egyedül neki szánhattad.
2019. ápr. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon is jól tudja , hogy neki szántam és biztosan hogy növeltem vele most az egóját. Azt is írtam neki, hogy hiányzik az az érzés amit átéltem , amikor vele voltam..mondjuk ez igaz, de csak részegen mertem neki leírni. Olyan mintha tálcán kínáltam volna fel magam neki..nagyon megalázó
2019. ápr. 29. 14:02
 7/10 anonim ***** válasza:
38%
Vállaltad a kockázatot, nevetségessé tetted magad, túlélted. Akkor most miről beszélsz?
2019. ápr. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%
Sztem túl komolyan veszed :D írd meg neki, hogy érzelmesre ittad magad és felejtse el. Aztán ne forogj rajta, gondoljon amit akar. Majd lesz jobb.
2019. ápr. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom amiatt is írhattál neki, mert végülis ō is keresett téged a szakítás után, nem? Ez kicsit félreérthetō lenne az ō részérōl is. Ha dobott is, de szakítás után ír neked, az elég zavaros érzéseket hozhat elō.
2019. ápr. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Írt nekem ő is félreérhető üzeneteket, de nem gondolta komolyan, ahogy én sem amit írtam neki tegnap.
2019. ápr. 29. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!