Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy mondjam el a páromnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a páromnak, hogy szakítani szeretnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


1 éve vagyok távkapcsolatban. Azt kell tudni ez előtt nekem volt egy 3 éves kapcsolatom, együttélés, eljegyzés, majd egy csúnyább szakítás.


Elég magam alatt voltam akkoriban, eszem ágában sem volt új kapcsolatot kezdeni, azonban pár hónappal később megismertem valakit az interneten, elég messze lakott tőlem, de nagyon jókat beszélgettünk, szimpatikusak voltunk egymásnak.


Nem volt korábban távkapcsolatom, ez az első, akkor úgy gondoltam ez a legjobb megoldás. Havonta tudtunk csak találkozni, mert sokat dolgozom, a szakítás után több munkát vállaltam.


Az elmúlt 2 hónapban megváltozott, mindenről fotót kért, hova megyek, mit eszek, szinte jelentést kért mindenről. Eltiltott a fiú barátaimtól, 2 van akik több,mint 6 éve a barátaim. Elkezdte sürgetni az esküvőt, összeköltözést. Azt mondogatja ő meghal, ha elhagyom.


Tegnap este azt mondta sokat idegeskedett rajtunk, és ő kórházban fekszik meg fog halni, és még fotót is küldött. Ma pedig már támadott, hogy nem írok neki vissza, nem is szeretem, nem zavar engem.


Múlthéten konkrétan azért szidott le órákig, hogy utólag mondtam el neki, hogy a boltba mentem, ez megmutatja, hogy én nem szeretem..


Én nem tudom mi történt vele, de nekem ebből elegem van, szeretném lezárni, viszont sajnálom is, nem akarom, hogy csináljon valamit magával, vagy velem..


Hogy lehet a legegyszerűbben kimászni egy ilyen kapcsolatból?


Köszönöm, a segítséget!


2019. ápr. 29. 22:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát... Semmiképp se húzd a szakítást egy hetek múlva esedékes személyes találkozóig. Ez egy idióta. Írd le neki, hogy szakítasz vele a kontrollmániája miatt, aztán tiltsd le a fenébe.
2019. ápr. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%

megértem, hogy véget akarsz vetni neki, jól teszed

ez az érzelmi zsarolás nagyon gáz dolog, de attól hogy fenyegetőzik, nem fogja ténylegesen megtenni

alapból abszolút azt mondom, hogy szakítani személyesen kéne, de ebben az esetben szerintem jobb ha nem vársz tovább, hanem közlöd vele, hogy neked ez így nagyon rossz és szakítani akarsz

aztán ennyi, lehet jobb is, ha tiltod, ha nem akarod ki tudja még meddig a fenyegetőzéseit olvasni, hallgatni

ja és ha megígéri, hogy többet nem fog ellenőrizgetni, csak ne hagyd el, nehogy elhidd, csak újabb manipulációs kísérlet

(bár úgyse fog tenni magával semmit, de ha aggódsz, szólj egy ismerősének h mi a helyzet és nézzen rá)

2019. ápr. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%

Írd meg neki őszintén, hogy mit érzel ,hogy elég volt, nem passzoltok.Várd meg hogy válaszoljon, aztán ha nagyon eldurvul tiltsd le mindenhonnan.Ha hívogatna telefonon cseréld le a számod.Ha tudja, hol laksz lehet még el is megy hozzátok(velem volt hasonló) én akkor szemtől szembe is elmondtam neki, hogy nem akarok tőle semmit és hagyjon békén.

Ha valamit csinál magával az az ő baja.Normális ember nem azzal próbál magához láncolni valakit, hogy öngyilokkal zsarolja.

2019. ápr. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%

Egy éve vagytok együtt, havonta egyszer találkoztok. Ez 12 találkozó. Ez nem kapcsolat, de semmiképpen sem komoly kapcsolat.


Sajnálattal semmire nem mész, csak a saját életedet bonyolítod. Mivel távkapcsolat, még könnyebb is a szakítás. Felhívod és elmagyarázod neki, hogy mit és miért érzel és hogy nálad ez már végleges. Persze a legkorrektebb az lenne, hogy ha személyesen tennéd.

2019. ápr. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Jelenleg családlátogatásban vagyok, de holnap megyek haza. Nem szeretném tovább húzni, lesz egy nehéz beszélgetésünk, de holnap megbeszélem vele, hogy jobb nekünk külön, de van egy olyan érzésem, hogy nem lesz egy egyszerű beszélgetés.
2019. ápr. 29. 23:04
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Az nem baj, hogy nem lesz egyszerű, de ne hagyd, hogy befolyásoljon az önsajnálattal. Az én exem is ezt csinálta, földhöz vágta magát két méteres férfi létére, hisztizett a szőnyegen, hogy ha elhagyom, megöli magát. Aztán jött az, hogy engem fog megölni ... stb. Persze csak előadás volt, pár hónap után megunta a zaklatást.
2019. ápr. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Mindenkinek a zöld kéz, segítettek. Addig is összeszedem a gondolataimat, kezd gyomor idegem lenni, de jobb lesz ez így mindkettőnknek.
2019. ápr. 29. 23:22
 8/16 anonim ***** válasza:
50%

Nagyon egyszerű, kövi élő talinál megmondod, hogy már nem szereted és kész.


Mondjuk ha direkte elhalmozod magad melóval, pláne ne fejeld meg semmilyen féle párkapcsolattal, inkább pszichológushoz menj.

2019. ápr. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%
Ha letudtad, és végre megmondtad neki, amit érzel, akkor utána hidd el, el fog múlni az idegesség, és a helyét a megkönnyebbülés veszi majd át :) Borzasztó teher egy ilyen embernek a 'szeretete', ami tulajdonképpen csak abból áll, hogy ki akar magának sajátítani. Ebben az esetben tényleg előny, hogy csak távkapcsolat volt, sokkal könnyebb a lezárás. Küldd el, töröld, aztán vissza se nézz.
2019. ápr. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben már most megírnám neki hogy vége a kapcsolatnak. És nem azt hogy szakítani akarok.

Ez nem kapcsolat. Szerencsére az elején vagytok. Ha vele maradsz akkor nagy valószínűséggel jönnek a lelki és testi bántalmazások mert a pasi egy pszichopata. De hogy pszichiátriai eset az biztos.


Nekem volt ilyen párom, kiderült hogy évek óta kezeli a pszichiáter.

2019. ápr. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!