Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tényleg megérdemeltem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg megérdemeltem a pofont a páromtól?

Figyelt kérdés

Összejöttem fél éve egy sráccal, normálisnak tűnt. Egy idő után viszont feltűnt, hogy rengetegszer hozza fel, hogy mennyire undorítóak azok a nők, akik voltak már négerrel, arabbal vagy kínaival...stb. Szerinte az ilyenek nem nők, és onnantól magyar sráctól maximum szexet érdemelnének, vagy részéről még azt sem. Ott a bibi, hogy nekem van egy exem, aki félig néger, félig magyar. Évfolyamtársam volt, teljesen normális, rendes, tanult srác, teljesen magyar kultúrával rendelkezik, magyar anyanyelvű, és mellesleg nem "átment rajtam", ahogy a párom fogalmazott, hanem kapcsolatban éltünk másfél évig. Emiatt nem vettem magamra, amiket összehordott a párom, de elmondani sem akartam, mert féltem, hogy nem érti meg, és jön, hogy "olyan vagy, mint a többi". Baromira zavart a rasszizmusa, valamint az is, ahogy beszélt a nőkről, de toleráns voltam ezzel a dologgal szemben, mert minden más okénak tűnt.

Történt viszont az, hogy kiderült, hogy volt már dolgom fekete sráccal, valaki elmondta neki, mire kérdőre vont. Én megmondtam az igazat, erre jött, hogy mennyire átvertem, megaláztam, végig röhögtem a markomban, és hogy mertem ezt eltitkolni. Kérdezte, hogy ha ekkora libsi és tolerancia bajnok vagyok, akkor miért nem tudok vele korrekt lenni, mire megmondtam, hogy nem panaszkodhat, toleráns voltam a rasszizmusával szemben. Erre kaptam egy pofont, és közölte, hogy nehogy már én tegyek úgy, mintha az ő gondolkodása lenne korcs. Azonnal szakítottam, azóta sem állok szóba vele, pedig inden nap hívogat, írogat. Hol azt, hogy undorodik magától, hogy erre lett kényszerítve, hogy egy ilyen nővel szexeljen a tudta nélkül, nem tudja elviselni a létezését a testében ezek után, máskor meg azt, hogy találkozzunk és beszéljük meg, mert a pofon miatt már egálban vagyunk.

Több férfi ismerősöm véleményét kikértem, és azt mondták, nagyon csúnyán átvertem, és kicsit megérdemeltem a pofont, de ugyanakkora nem helyes persze, de számíthatok rá, ha ilyeneket teszek.

Szerintem ez abszurd. Ti, mint kívülállók, mit gondoltok?


2019. ápr. 30. 13:34
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem az csakis a te dolgod, hogy kivel feküdtél le életedben akkor amikor nem voltál még a pároddal kapcsolatban.

De ezen felül, még ha a párodnak köze lenne hozzá, a pofon akkor is azonnali szakítóok szerintem, akkor is ha a párodnak igaza lenne. Aki pofonnal, erőszakkal(akár szóbeli erőszakoskodással, zsarolással) intéz bármilyen konfliktust, szerintem az egy kapcsolatban azonnali lapát, az nem partnered, nem tisztel téged.

2019. ápr. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
95%
Azt gondolom, hogy jól tetted, hogy szakítottál vele, mert a pofonért nincs mentség. Nincs olyan, hogy okot adtál a pofonra. Az erőszak, az erőszak.
2019. ápr. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
91%

Teljesen felesleges volt tolerálni a rasszizmusát. Első perctől tudtad, hogy egy korlátolt, agresszív gyökét, de "elnézted", mert "egyébként minden rendben".

Nem azt mondom, hogy megérdemelted a pofont! Viszont számíthattál rá. Ne aggódj, ha nincs az exed, akkor másért ver szájon.

Legközelebb kerüld az ilyen alakokat.

2019. ápr. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
12%

Férfi vagyok, nem ütöttelek volna meg, de azonnal kidobtalak volna.

Akár rasszista a srác, akár nem, az ilyet az elején közölni kell! Ha más nem a betegségeik miatt! Én MINDIG rákérdezek a kapcsolat ismerkedési fázisában, és ha volt alantasabb létformával a csaj, akkor ott vége a dalnak.

2019. ápr. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és igen, tanulok belőle, az biztos.
2019. ápr. 30. 13:43
 6/34 anonim ***** válasza:
91%

Beteg ez a pali, magát is nehezen viseli, nemhogy másokat. Nem volt jogos a pofon, másért is kaptál volna előbb utóbb.

Magánvéleményem még az, hogy szerintem a mai korban már különösen full égő ha valaki rasszista.

2019. ápr. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
98%

Tényleg az volt a hiba, hogy nem dobtad ki első jelre, hanem vártál a pofonig. A helyedben azokat a férfi ismerősöket is dobnám, akik szerint ez megérdemelted.

Tanulj belőle, és ezt a barmot pedig tiltsd, töröld mindenhonnan, ha tovább zaklat, jelentsd fel.

2019. ápr. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
93%
A helyedben azokkal a férfi ismerőseimmel sem beszélnék többet, akik szerint ez rendben van. Pff... Nyomorékok.
2019. ápr. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
45%

A pofont nem érdemelted meg, viszont...

Lehettél volna őszinte is, és elmondhattad volna, pláne, hogy láttad, meg mondta is, hogy ez nála nem fér bele.

Ezért kell mindig őszintének lenni, max. hamarébb szakítottatok volna, pofon nélkül.


U.i.: Csókolom, nagggyon finom volt a kókuszgolyó!

2019. ápr. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
94%

Ez nem jogosította fel arra, hogy megüssön.

Remélem soha többé nem állsz vele szóba!

2019. ápr. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!