Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A feleségem szerelmes lett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem szerelmes lett, megcsal, és el is akar válni . Mit Tegyek?

Figyelt kérdés
Közel 20 éve vagyunk együtt, voltak jó és kevésbé jó korszakaink, de eddig sikerült mindent megoldanunk ( de azt is elismerem, hogy többnyire én voltam a hibás sok dologban), tényleg vele szerettem volna leélni az életemet . Az utóbbi időben sajnos eléggé elhanyagoltam a házasságunkat, nagyon sokat dolgoztam vidéken, napokig, sőt néha hetekig nem voltam otthon . Kb.2-3 hónapja megjelent egy "árny a múltból" a fiatalkori szerelme,30 évvel ezelőtt jártak egy-két évig, "ráírt" a Facebookon, randiztak, összejöttek,stb. hétvégente már együtt voltak, a feleségem bejelentette, hogy megtalálta a "lelki" társát, akivel közös az útjuk, és el akar válni tőlem, ezt egy hete tudom, nagyon megvisel ,4-5 napig nem ettem, nem aludtam, nem tudok a munkámra koncentrálni, teljesen kétségbe vagyok esve (bár próbálom nem mutatni). Szeretem a feleségem, és mindent meg szeretnék tenni, hogy megtartsam, ill. visszahódítsam, de nem tudom mit tegyek, mi lenne a jó megoldás ? . (tudom , hogy már sok ilyen kérdés volt , de nekem nagyon fontos lenne a válaszotok ... )
2018. dec. 1. 20:54
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
20%
Semmizd ki, amennyire csak lehet! Az ilyen hűtlen kutya azt érdemli (azaz hogy semmit nem érdemel!!!)
2018. dec. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
69%
Hamar kiábrándul majd a "múlt árnyából". Mikor jönnek majd a sima hétköznapok, rádöbben hogy mit veszített. NE HAGYD HOGY KIFORGASSON.
2018. dec. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
94%

Ez esetben nem tudsz mit tenni. Utólag sajnos mindig okosabb az ember. És sokszor azután vesszük észre hogy mink volt miután elvesztettük.

Ha a feleséged válni szeretne akkor el fogtok válni és ebbe bele kell törődnöd. Nehéz lesz és sokáig fog tartani mire kihevered. Sajnálom.

2018. dec. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 Bence_ ***** válasza:
82%

Nyugodtan mutasd ki az érzéseid.

Jelenleg annyit tudsz tenni, hogy amennyire megy rendben tartod magad!

2018. dec. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
77%
Engedd el!!!!! N
2018. dec. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 A kérdező kommentje:
.
2018. dec. 1. 21:40
 7/52 anonim ***** válasza:
2018. dec. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
11%
ja: eleg, ha csak a kerdezo valaszait olvasd el, a tobbi mocskolodas.
2018. dec. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
82%
Akkor válj el. Nem fogsz tudni semmi olyat tenni amivel vissza szerzed. Neki az a pasi kell aki figyel rá és törődik vele. Nekem sem kellene olyan pasi aki napokig sőt hetekig nincs otthon és bele van felejtkezve a munkájába. Hát itt ütött vissza amiért tojtál rá. Most meg már hiába kapálóznál ennek már vége. 20 évig türte úgy gondolom megérdemli hogy végre boldog legyen habár nem csalni kellett volna hanem egyből válni.
2018. dec. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 A kérdező kommentje:
Még a történethez tartozik , hogy ismerem az illetőt , felettem járt pár évvel a fősulin még anno, egy igazi kis sunyi nyálpatkány ( bár nyilván érthető okokból elfogult vagyok ), közben termelési igazgató lett egy német cég kelet-magyarországi gyárában ( ahol éhbérért dolgoztatnak ) , netto milla feletti fizetéssel , új Q7-es , üzleti utak ,stb.. ,( úgyhogy ez a "lelki társ" duma egy kicsit sántít nekem) , sajnos én kemény munkával (talán)a felét keresem ennek , a helyzet annyira komoly , hogy az illető is el akar válni a feleségétől és a város másik részén kivett egy albérletet , ahol hétvégente találkozhatnak . Maga a megcsalás is fáj , de jó pár éve ( talán 10 éve , és azóta egyszer se ) én is félreléptem , több hónapon át , elég csúnya módon , már megbántam ezerszer , most így legalább qvittek vagyunk . Az is az igazsághoz tartozik , hogy az utóbbi időben volt elég sok veszekedés köztünk , amit gyakran én kezdeményeztem , de szeretem a feleségem ( aki egyébként egy csinos . talpraesett . intelligens , érzékeny nő ) . Minden haverom azt tanácsolja , hogy zavarjam el a f@..-ba , de én inkább máshogy szeretném megoldani a helyzetet...
2018. dec. 1. 22:37
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!