Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem voltam neki jó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem voltam neki jó?

Figyelt kérdés

3 éves kapcsolatot zártam le már sokadjára, és remélem kitartok, és véglegesen!

Párom 22, én 31 éves vagyok.

Soknak gondoltam eleinte a 9 évet, de végül ő hozzám "öregedett picit" én meg hozzá "fiatalodtam" Az első 2 évben anyuéknal éltünk. Nagyon nehéz volt vele kijonnom, anyuék nem is szerették soha. Volt idő, hogy meg is vert..es szavakkal is rendszeresen bántott!Mint már írtam, ezek miatt, rövid időre szakítottam is vele többször is, de végül mindig könyörgött, változást ígért, stb. Részletre vettünk 1 évvel ezelőtt házat. Már nincs is sok a törlesztőbol. Elkezdett változni jó irányba, már kB fel éve nem emelt rám kezet.Szavakkal persze a mai utolsó napig is bántott, de úgy láttam, változott sokat jó irányba. KB egy hónapja lebukott, hogy 4 hónapon keresztül al neven fent volt facebookon, ahol mindenféle típusú, alakú, koru, (kiskoruakra is, és 60 körüli nőre is rairt) holgyekre irogatott. Legtöbbször szexuális ajánlatokkal bombazta a hölgyeket. De volt akinek szépen bokolt.Egy korabeli lánnyal meg rendszeresen tartotta a kapcsolatot. Ígért neki fut-fát, hercegnőt akart belőle "faragni" De állítólag aznap, hogy lebukott, végleg törölte a Facebookot, mert rakott, hogy engem szeret, és tőlem mindent megkap! Sokan egyébként nem is reagáltak az üzenetére. Természetesen miután lebukott, ezt is az én számlámra írta, hogy miattam volt, mert én nem mutattam ki a szeretetem. Mégis hogyan mutassam ki olyan embernek, aki mindennap kritizál? Mikor 43 kiló voltam, akkor gebenek hívott. Most, h híztam (sztem jó húsban vagyok végre! 155 centimhez 49 - 50 kiló vagyok) most diszno vagyok. . Soha semmi nem volt jó! Állandóan lestem a kívánságait, főztem, mostam, takarítottam. Öt nem izgatta, h frissen mosott ágyneműt zabál le, hogy a szőnyegre szorja a munkás bakancsabol a száraz sarat (napi szinten, hiába kerleltem, h ne) hogy állandóan takarítanom kellett utána, naponta többször is. Egyébként dolgos ember. Nem járt bulizni, pialni, csak a legelején, meg ha szakítottunk. Ma közölte, neki szüksége van a haverokkal a kocsmazasra, meg arra, h ő nélkülem járjon bulizni, fel évente egyszer, de múlt hónapban volt.. ( ha én mentem volna.nelkule, másnap kaptam volna, mert betegesen féltékeny volt mindig) velem mindig fáradt volt kimuzdulni, velem nem lehet bulizni.. (pedig dekoratív vagyok, nem vagyok egy buta liba se) mert akkor ő nem tud hanyasig inni, meg gondolom flortolgetni, és kitudja meg mit... Az tartott sokáig mellette, hogy nagyon rossz családi körülményekbol szakítottam ki...(neha azt éreztem ő a gyerekem, akit nem tudok megnevelni) az anyja is apja is arra tanította, hogy "asszony állatnak kuss a neve" . Ezt szebben nem tudom megfogalmazni.. Jelenleg a battyaval, és az apjával, meg a nemrég szingli e vált haverjaval dolgozik egy helyen hát gondolom ők is tomhetik a fejét bőségesen! Sokszor fát vágtam, behordtam több mázsa fát. Rám hárult a férfi munka is, és semmi elismerést nem kaptam ilyenkor se. Mondván, én raerek. Annyira rosszul esik, hogy velem miért nem tudott elmenni szórakozni?

Miért bánt így velem?

Egy nullanak érzem magam. De szeretnem, hogy végre túl lépjek rajta, mert nem vagyok labtorlo! Miért nem volt rám büszke?

Bezzeg a fotoimmal állandóan dicsekedett, hogy nézzétek milyen jó nom van? Aztán büszke volt, hogy az emberek ajuldoztak tőlem. Mondjuk lehet jel volt az is, hogy az utóbbi időben már nem mondta telefonba, h szeret... Max csak leirta. Lehet sosem szeretett? Most is jót bulizik, van már facebookja.. Én meg rosszul érzem magam.. Pedig nem kellene. A szexuális eletunkon kívül, semmi sem működött jól közöttünk...

Mit tegyek, hogy jól érezzem magam?"


2019. máj. 5. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A francot akartál egy taknyostól te :D. Nem kellett volna ennyire fiatallal leállnod.

32/f

2019. máj. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
3 éves kapcsolat? Vagyis 28 évesen össze jöttél egy 19 éves gyerekkel? Az úgy igen szép. Ilyen kor különbség mellett max összejárunk dgni, nem kapcsolatosdizunk.
2019. máj. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát nem így terveztem, így alakult. Az érzelmeknek ha ti tudtok parancsolni, akkor gratulálok. Nem kiskoruval jöttem össze. De köszi, h a lényegre felfigyeltetek.
2019. máj. 5. 17:26
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, hogy a nők zöme érzelmekhez köti a jó szexet, de azért beigazolódik, hogy a legtöbb esetben ez kamu, itt is kiemeli a kérdező. Egy gyökérrel is qrhat jót.
2019. máj. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Annyit írtam, az működött, más nem. De nem ez tartott mellette. Hanem talán én néztem el, de láttam remény sugarat... DE tévedtem.. Van ilyen 😂
2019. máj. 5. 17:44
 6/7 A kérdező kommentje:
Amúgymeg bárkivel lehet jót d ugni, ezt nem vitatom, de nekem érzelmek nélkül nem megy.
2019. máj. 5. 17:45
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az volt a baj, hogy te magad szolgáltattad az érzelmi alapot magadnak a srác helyett. Amit írtam azért írtam, hogy felesleges ennyire komolyan venni egy ilyen fiatal embert.

32/f

2019. máj. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!