Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Véleményekre lennék kíváncsi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményekre lennék kíváncsi, ez szerintetek is hülyeség?

Figyelt kérdés
Nos hétvégén párommal szakítottunk, egy hülye mondat miatt amit kicsit ittasan mondtam, h jo menjen nélkülem bulizni meg én is nélküle, de akk ne zavarja ha mással táncolok. Ennyit. Erre kidobott, pedig áll nagyon szeret, és azota irok neki ötvenszer mondtam sajnálom, de nem bocsát meg. Hozzáteszem, h ö is mondott már olyanokat h huhh és én megbocsátottam. Szerintetek ez tényleg megbocsáthatatlan? Ugye mekkora hülyeség? Köszi... (én lány vagyok, és már böven 20 felett vagyunk)

2019. máj. 6. 10:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak talált egy indokot, hogy kidobjon.
2019. máj. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"jo menjen nélkülem bulizni meg én is nélküle, de akk ne zavarja ha mással táncolok."

Nekem volt egy csajom, a haverjaival járt sörfesztre, mondom, oké, felnőtt emberek vagyunk, nem nőttünk össze, legyen mindkettőnknek egy kis privát szféránk. Erre mikor egy nőnemű barátnőm elhívott, hogy segítsek a férjének(!) születésnapi ajándékot keresni (mert spec. jártas vagyok azon a hobbi-területen, amely a férjét is érdekli), a csajom elkezdett hisztizni, hogy biztos meg akarom csalni. Ez a tipikus "más szemében a szálkát is észreveszi, a magáéban a gerendát sem" mentalitás.

2019. máj. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 D. Brasco ***** válasza:
100%
Ne aggodj,valoszinuleg regota tervezte mar hogy kihajitson....ez a duma most pont kapóra jött neki mint indok.......
2019. máj. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk régóta együtt a kapcsolatunk friss. Csak ö sokat várt rám, igazából évek óta ismerjük egymást, közel egy éve nagyon jó barátok vagyunk. Tudtam többet akar, csak én nem birtam még az elözön tul lenni. Aztán jó pár hete mikor mással volt rájöttem szeretem. És összejöttünk. Amúgy minden jo volt a kapcsolatba, hasonlo az izlésünk, bármit is tudunk egymással csinálnim
2019. máj. 6. 10:34
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nagyon gyerekes, vagy egy jó ürügy volt neki a szakításra. Ez nem olyan súlyos mondat szerintem.
2019. máj. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát igen ez az, mégse megcsaltam vagy bármi. Az is a baj vele, h nagyon makacs és nem adná alább az egoját. Csak régóta nagyon jóban vagyunk, támaszkodtunk egymásra mint barátok, rengeteg programot csináltunk, mindig jól elvoltunk egyymással. Épp a héten mutatott be anyjának, ugye nem régóta lettünk pár. És ennyit képes volt rám várni, és mikor rájövök tényleg ö kell ilyen hülyeség miatt kidob?
2019. máj. 6. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!