Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után 4 hónapig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után 4 hónapig hozzám se szólt, üzenetekre nem válaszolt most mégis?

Figyelt kérdés

Exemmel 5 évig voltunk együtt.

Szakított velem, próbáltam vissza szerezni 2 hónapig, azóta eltelt ismételten 2 hónap..

Tudja, hogy azóta voltam más lányokkal (ő állítása szerint nem volt)

Mindig mondta nem szeret, és nem akar tőlem semmit....

Erre pár napja hozzám félrehívott beszélni(egy helyen dolgozunk) és sírva mondta el, milyen féreg vagyok hogy csak rosszat mesélek róla, illetve, hogy milyen hülye vagyok...hogy elhittem nem szeretett az utóbbi időben...stb


Erre pár napra rá felhívtam..felvette, meg is lepődtem előtte semmi üzenetre nem regált se semmi.... mondtam beszélgetni szeretnék..... hebegés habogás után beleegyezett a találkába....

Mindenféle közösségi oldalon letiltott..... azóta is levagyok....... a találka holnap lesz...

mire számítsak ?

érezhet valamit, hogy még 4 hónappal később is sírva mondja nekem a dolgokat ...stb

eddig nem akart semmit se találka ..se semmi nem is reagált semmire ami evvel kapcsolatban volt



2019. máj. 6. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A pasik fordítva vannak bekötve, mint a nők. Egy szakítás fájdalma pl a nőben azonnal lecsapódik, a férfiakban sokszor csak hónapokkal később. Akár ilyen triviális dolog is állhat a háttérben. Vagy csak egyszerűen azóta sem tud senkit összeszedni, mrt mindenkit hozzád hasonlítgat.

Mindenesetre referálj majd, kérlek, hogy mi is okuljunk belőle.

2019. máj. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
rendben
2019. máj. 6. 19:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztos, h érez v.mit, főleg 5 év után. Az lenne fura ha nem erezne. Ha bele megy a talalkaba, akkor meg még akar is v.mit sztem. Ha letilt minden honnan az sem jelent rosszat. Sőt. Az én exem nem tiltott le sehonnan, de 3 hónapja vagyunk külön 3 év után, és már mással van. Nem érdekli, h mi van velem. Azért nem tiltott le sehonnan, mert nem érdekli az sem ha lát, mert már közömbös vagyok neki... Mondjuk kiváncsi lennék, h miert szakitottatok!? Abból meg sok mindenre lehet következtetni
2019. máj. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

találkoztunk, még ő hívott fel, hogy 15p múlva ott van....

találka nem sült el jól azzal kezdte, hogy többet nem akar találkozni....menetközben beszélgettünk dumáltunk..nevetett néha.... de mondta ő már lezárta teljesen..... és hagyjam békén örökre...


itt vannak az ellentmondások:

ha lezárta akkor:

Miért jött hozzám pár nappal korábban sírva, hogy elmondja..fáj amiket róla mondok , meg hogy fáj neki hogy azt hiszem, hogy nem szeretett a végén vagyis hogy elhittem neki amit mondott, amit csak azért mondott, hogy megbántson...

illetve ha nem akar semmit akkor, 3 hónapig felse vette a telefont se semmi most meg kapásból belement a találkába.... erre a válasza: ő azt hitte, hogy csak beszélgetünk nem akarok többet.....

2019. máj. 7. 23:47
 5/5 A kérdező kommentje:
Szakítás oka: sok veszekedés...
2019. máj. 7. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!