Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi baja lehet mégis?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja lehet mégis?

Figyelt kérdés

Előzmény: tavaly ősz végén megismerkedtem egy török "férfivel" aki nagyon kitartoan udvarolt nekem,igy nagy nehezen beadtam a derekam. Egy hónapig tartott a kapcsolatunk, bár nem feküdtem le vele,mert volt vele kapcsolatban egy furcsa érzésem...Egy honap utan elment egy masik magyar varosba,mert a főnöke odaküldte egy ujonnan nyilo etterembe. Megbeszeltuk,hogy tartjuk a kapcsolatot majd, meglatogatjuk egymast,akkorra.mar ugy voltam vele,hogy ha majd megeyk hozza ideje lesz teljes egésszé teni a kapcsolatunkat és jöhet az intimitás is. Nem igy lett. Egy hetig meg beszeltunk egymassal, de eszrevettem,hogy egyre ridegebb. Aztan napokig nem irt,nem kersett. Mikor en kerestem,par szavas valaszt adott es abbamaradt hamar a beszelgetes. Ugy voltam vele,hagyom, nem zavarom,biztos sok dolga van,azert nkncs ideje bovebben irni. Aztan azt vettem eszre,hogy minden kozossegi oldalon letiltott. Nem tudtam ezt hiva tenni,hiszen semmi okot nem adtam erre. Rosszul esett,de egeszen par nappal ezelottig tul tudtam.magam tenni ezen.


Jelen: par napja bekövetett instagramon. Meglepodtem,hiszem mar 3 honapja letiltott. Visszakovettem en is, de nem irtam neki. Pat napig igy volt ez a helyzet, aztan tegnap arra lettem figyelmes, hogy ujra kitörölt. Miert csinalja ezt?


Én: 23L

Ő: 33F



2019. máj. 5. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekled. Csak szórakozott veled.
2019. máj. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Továbbra sem hiszitek el, hogy a törököknek abszolút nullák vagytok. Ha nem rendeled teljesen alá magad a faszinak, akkor egy k..rva vagy. De magyarként akkor is, ha alárendeled. Ha van török felesége, akkor meg mocskos k..rva vagy a szemében. Örülj neki, hogy volt benne annyi érzés, hogy letiltott a p..ba, egyébként meg biztos lehetsz benne, hogy már egy másik magyar csajt k.rogat.
2019. máj. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A törökök (az arabokhoz hasonlóan) elképesztően hisztisek, ha nem úgy alakul valami egy kapcsolatban, ahogyan azt ők szeretnék. Valószínűleg nem tetszett neki a távkapcsolatosdi, illetve, hogy nem dobsz el minden azonnal, hogy minél hamarabb elmehess hozzá, ezért letiltott. Az instás sztorinál meg valószínűleg az nem tetszett neki, hogy a bekövetés után nem ugrottál virtuálisan rögtön a nyakába, és nem kezdtél újra vele mindent. Örülj neki, hogy megszabadultál tőle, jó eséllyel elkerültél néhány sallert.
2019. máj. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kapta meg a várva várt szexet, ezért dobott, majd még instán azért bepróbáékozott, hátha ráharapsz a csalira újra, ez nem jött be, ezért megint pattintott, ilyen egyszerű. Török pasira 1 percet nem szánnék, mindenkit szédítenek, akit csak lehet, és csak az marad, aki beadja a derekát, aki nem, az kuka.
2019. máj. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!