Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Összetörték a szívem, romokban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összetörték a szívem, romokban az életem és az öngyilkosság határán állok, akkor mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az életem romokban, minden ami jöhetett jött, és az egyetlen ember akiért bármit megtettem volna közölte nem támogat mert nem akar.

Most akkor mit tegyek, hogy ebből az állapotból ki tudjak mászni es legalabb a reggelt megeljem?Hosszu leirni mindent, ha valakit erdekel max leirom.


2019. máj. 9. 20:20
1 2
 11/20 Rockarc ***** válasza:
82%

Ne igy fogd fel. A banat nem rossz dolog, o a baratod. Ez egy termeszetes reakcio, arra van, hogy onmagadra figyelj jobban es probal minden mast mast kizarni az eletedbol. Kezd el ujra kitalalni az eleted, szukseged van egy ujratervezesre. Ehhez pedig uj emberek, uj ingerek szuksegesek. Elsosorban koncentralj a vizsgaidra, most azok a fontosak. Utana nem tudom mi a szandekod, ha tovabbtanulason is torod a fejed, keress valami munkat a nyarra, akar par het is jo lehet. Ott emberek kozott leszel, es lesz lehetoseged nyitni egy uj vilag fele.


Ha ugy erzed minden elveszett, akkor hivd fel a segelyszolgalatokat. Ott kepzett emberek meghallgatnak es segitenek. Kerj segitseget, az ongyilkossag nem megoldas semmire. 18 evesen az tudatosuljon benned, hogy rengeteg ember kerul valsagba az elete folyaman, megis tovabb elnek. Es boldogsagot is talalnak tobbnyire. Te se leszel kivetel. Kitartast!


43F

2019. máj. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
43%

Ahogy látom a leírásodból, a barátod "hajója" már elment, nincs értelme futni utána. Most egyértelműen arra van szüksége, hogy hagyd békén, s ha igazán szereted, ezt a kívánságát megérted és teljesíted a kérését. Az igazi szeretet ugyanis nem akar semmit a másiktól. Ha azért hívod, mert kapni akarsz tőle valamit, mert újra fontos akarsz lenni az életében, az csakis a Te vágyaidról szól. Nagyon fontos nem összekeverni a vágyakat a szeretettel. Ha ezt megtanulod, sok szenvedéstől kíméled meg magad.


Egyébként gyors gyógyírnek én is ajánlom a telefonos lelkisegély-szolgálatot. Ezenfelül pedig keress egy szimpatikusnak tűnő pszichológust, ha tudsz erre pénzt kapni mondjuk a szüleidtől. Szerintem 4-5 találkozás is elég lehet egy szakemberrel, s már jobb lelkiállapotba kerülhetsz. Ha ennyire nagyon padlón vagy, ahogy írod, az érettségit sem erőltetném a helyedben, hiszen azt ősszel is megpróbálhatod, s talán ilyen lelkiállapotban túl veszélyes stresszhelyzetek és a potenciális kudarc felvállalása. Most figyelj inkább magadra, sétálj erdőben, menj el színházba, moziba, menj barátok közé, olvasgass. Adj magadnak pár hetet a lazulásra, utána még pár hetet arra, hogy újratervezd az életed. Ez az önmagadra szánt idő mindenképpen jár Neked, add meg tehát magadnak az esélyt, hogy letisztuljon benned minden, s világosan lásd, hogyan tovább. Szívből kívánok ehhez sok erőt!

2019. máj. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
92%

Erre járt a lepontozó manó? 9-12 tök jól leírták ugyanazt. Tudod, nem kell mindent magadon cipelned. Lerakhatsz dolgokat. Hogy mit, azt te döntöd el.


Az exed ez alapján halott ügy, csak te ragaszkodsz görcsösen hozzá. Saját tapasztalat: a görcsös ragaszkodás taszító tud lenni és úgy nézem a ti kapcsolatotok kezd átfordulni toxikusba, még akkor is, ha mindketten JÓT akartok. Így egyre kevesebb esélyed van akár egy baráti kapcsolat, érzelmi intimitás fenntartására. Rossz volt az időzítés, de emiatt lettél te ma határozottabban elküldve. Ha magadban rendezni tudnád ezt a kapcsolatot és el tudnád engedni, mindenképp jobb és könnyebb lenne neked. Az exed meg vagy veled együtt fejlődik vagy nem. (Nem kell haragudni rá vagy erőszakosan kitenni az életedből, lehet megköszönni, hogy volt, hálásnak lenni, megbocsátani - magadnak is stb.)

Ha nem megy az elengedés, akkor kérhetsz segítséget szakembertől. A pánikbetegség miatt eleve érdemes lenne felkeresned egyet, hogy segítsen kontrollálni a dolgot: légzésterápia, mindenféle védőhálók kialakítása.

2019. máj. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Egy jó hobbi sokat tud segíteni.

Ha jelenleg nincs semmi hobbid, gondolkozz el azon, hogy mi az amibe mindig is bele akartál kezdeni, vagy ki akartad próbálni. Így mindig lesz valami, amit ha csinálsz az boldogsággal tölt el.


Egy nyári munka tényleg jó ötlet lehet, új emberekkel ismerkedhetnél meg, lehet hogy barátokat is szereznél.

2019. máj. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Hat ilyen az elet mostanaban, az osszes penzem 80%-a odaveszett multhet elott, nem is az en hibambol, nyakamon a zh het, vizsgak, es baratnom tegnapelott szakitott velem egy masik csavoert. Elegge a padlon vagyok most en is, nekem az segit most hogy folyamatosan beszelek, a tanulasra most ugyse tudok figyelni, probaltam de csak bambultam a falat es gondolkoztam hogy most tenyleg ilyen tortenik velem? Mindenesetre fel a fejjel, a merleg mindig egyenlo! Ha most ilyen korszak is van az eletben, jobbra fog fordulni hamarosan, akarmennyire szendvedek most en is, bizok ebben!
2019. máj. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Építő kritika lesz. Ha nem bírod ne olvasd.

Fiatal vagy előtted az élet,most nem úgy érzed 15év múlva rájössz majd. Szóval pár évet bírj ki aztán jön a kánaán. Mit teszel majd jövőre egyetem, technikusi/szakma vagy munka? Új élet új emberek megismerése vár rád.

A pasival egy a gond amit rosszúl teszel. Futol utána. Ezzel kéne leállni. Pont érezze hogy hiányzol neki. Hiányzik a jó amit adhatsz az életébe. Ha mindig ott vagy (napi szinten beszéltek rázúdítod a gondjaid) nem ez jön le neki. Hanem a rossz. Szemében egy kullancs vagy tele gonddal.

Kortárs segítő kellene neked. De jobb hijján itt vagyok pl én is leírod privátban mi bánt és elmondom 33 évesen +15év tapasztalattal) hogy én hogy éltem túl vagy más a környezetemben. Az is érdekelne a szakításhoz az utazástól félelem hogy jött ?

Gáz hogy nincsennek barátnőid így minden a volt pasidra ömlött.

Mi az oka,hogy nem barátkozol?

2019. máj. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
12essel ellenkeznék. Értem a jó szándékát de!!! Pont hogy tanulni kellene. 1 azzal is leköti magát. 2. Sikeres érettségi sok mindenhez belépő. 3 ha bukja anyukája kicsinálja.
2019. máj. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Legyél gazdag és jóképű, különben go to step "Anhero".
2019. máj. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, azon leszek most, hogy lefoglaljam magam, a 17es válaszoló jól mondta, anyukám kicsinálna :D és muszaj az erettsegi kulonben itthon unatkoznek es allandoan gondolkoznek ig meg lefoglalom majd magam, keresek hobbit bar az van igyis csak ilyenkor nem sok mindenhez van kedvem. De koszonom tenyleg.
2019. máj. 12. 07:53
 20/20 anonim ***** válasza:
#12-es voltam. Nagyon örülök, hogy sokkal jobb a helyzet, mint ahogy azt az eredeti kérdésedből felmértem, s így vállalod az érettségit is. Én tényleg komolyan megijedtem amiatt, hogy öngyilkosságot emlegettél, ugyanis ha a meghalni vágyás nemcsak pillanatnyi zaklatottságból adódik, hanem tartós, akkor azt nagyon komolyan kell venni, nem szabad tovább feszíteni a húrt. Ahogy látom, szerencsére már sikerült átlendülnöd a legmélyebb gödrön, innen már csak az a fontos, hogy légy türelmes magadhoz, annak tudatában értékeld a teljesítményed, hogy azért még egy darabig súlyos lelki zsákot cipelsz a hátadon. Arra számíts, hogy szakítás vagy más hasonló nagy veszteségek után a lelki sebek teljes begyógyulásához fél évre minimum szükség van, ezalatt tudatosan légy kíméletes és megbocsátó magadhoz. Éppúgy, mint ahogy térdműtét után két nappal nem várják el a futótól, hogy világcsúcsot fusson, Te se várd el magadtól egy ideig a korábbi teljesítményt. Ha nyáron lesz időd olvasgatni, ajánlom Judith Viorst: "Szükséges veszteségeink" című könyvét, amely segíthet a feldolgozásban. Sok sikert és további erősödést kívánok Neked!
2019. máj. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!