Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lecseréltek, és nagyot rombolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lecseréltek, és nagyot rombolt az onbizalmamon. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Sajnos alapvető hibám, h mindig hasonlitgatok. Fontosak számomra a szép dolgok, utazások, autók, stb... Nem minden a pénz, tudom. Viszont nekem azért nagyon fontos. Sajnos ilyen vagyok. A bnom összejött egy sraccal, aki jobb anyagi körülmények közt el, mint én. Eddig én támogattam, ahogy tudtam, és most meg az új baratja olyan dolgokat ad meg neki, amiket én sajnos nem tudtam. Ezt nagyon rosszul elem meg, és elég kevésnek érzem magamat ez miatt. Az onbizalmamat is lenullázta szinte. Szerintetek?

2019. máj. 11. 19:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod kikerülni a feladatot, hogy újraépítsd magad. Tudnod kell, hogy értékes vagy, attól függetlenül, hogy más megbecsül-e vagy sem. Ne sajnáld, aki menni akar, arra rá kell adni a kabátot. Találsz majd olyat, akinek pont az, és úgy lesz tökéletes, amit te tudsz nyújtani. Közhely, de az idő segít túltenni magad rajta, próbálj meg nem rajtuk kattogni és tereld el a figyelmed. Kitartás!
2019. máj. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem bnoddel van baj ha ilyen majom. Te megtéttel mindent érte. Jobbat érdemelsz. Találni is fogsz majd jobbat me aggodjal.
2019. máj. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindketten pénzközpontúak vagytok, akkor miért csodálkozol azon, ha egy tehetősebbet választott?

Talán neked sem az anyagiakon kellene elsősorban agyalni.

2019. máj. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Miután leírja a kérdező, hogy neki a szép, dolgok, autók, pénz a fontos, akkor a válaszadók miért írják csuklóból azt, hogy mennyire értékes ember? Egy szóval se mondta, hogy ő mindent megtett volna a barátnőjéért. Nem kell mindenkit sajnálni, csak azért, mert otthagyták...

Kedves kérdező! A szép dolgok, autók, utazások helyett talán az emberi dolgokkal is foglalkozhatnál, mert a pénz valóban nem minden.

2019. máj. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Rosszul fogalmaztam. Addig ok, h fontos. De nem ez alapján ítélek meg dolgokat és főleg nem embereket. A volt bnom pl. Egy 10. Emeleten lakott az anyukájával, és nem volt semmije. Nem érdekelt. Inkább úgy mondanám, h szeretem a szép dolgokat. És nagyon rosszul érint, h a hatam mögött összejött mással, és most az a v.ki többet tud neki adni, mint én. Nyilván én sem voltam teljesen hibátlan, ha így alakult. Nem hibáztattam mást.
2019. máj. 11. 20:35
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
De most nem èrtem, egy kapcsolat nem azon alapul, hogy tömjük a másik zsebèt, elhalmozzuk dolgokkal, mert neki nincs semmije. Mindenki a saját sorsának kovácsa, tegyen róla, hogy többre vigye. Nem arról van szó, hogy szüksèg esetèn ne segítsük a másikat, de a párkapcsolatnak nem az a lènyege, hogy szponzoráljuk a párunkat.
2019. máj. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, vannak ilyen nők, én is bele futtottam ilyenbe. Én hülyébb is voltam, elvettem. Válásnál úgy ment el, van élet a válás után is, xyz színésznő is hozzáment a belga herceghez, s most mindene megvan... Sok sikert kívántam. Azóta pénzért, szállásért cserébe fekszik össze fószerekkel, hogy ne kelljen annyit utaznia a munkahelyére. Nem is tudom, hogy hívják az ilyen "nőt"? :) Sajnos te igyekeztél megadni neki mindent, kiemelted a "szrból", mármint anyagilag, megosztani az életed pozitív dolgait (is) vele. Ő egy létrajáró majom ember. A következő hapsinál is lesz gazdagabb, tehetősebb, akkor ő oda fog menni, azaz őt is befogja csapni, elhagyni. Majd a következőt is, és így tovább. Ezt egészen addig csinálja, amíg betölti a 30 vagy 35.ik életévét, és megy a süllyesztőbe. Ezeket a nőket hívják manipulatív, pénzéshes ostoba majomnak. Nagyon tudnak ám manipulálni. Gondolom próbált leértékelni, h kevesebbnek érezd magad, h ő többnek tűnjön. Ezek az érzések ezért lehetnek benned. Neked meg jött a bizonyítási vágy (amit írsz is, hogy kell a jómód, a jólét, biztosítani neki (is), stb...). Egy becsapás áldozata vagy. Sajnos a nők 90%-a ilyen. Vigyázz a következő kiválasztásánál, a 10%-ból válassz.
2019. máj. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Legközelebb az első néhány randira lepukkant autóval, smukkok nélkül menjél! Ha úgyis kellesz a nőnek, valószínűleg nem a pénzed miatt. Ezt meg egy percig se bánd, hogy elment. A nő olyan mint a busz, mindig jön egy másik. :)
2019. máj. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Alaposan változtass a gondolkodásmódodon. Az nagyon nem jó, hogy mindenáron támogatni, pènzelni akarod az aktuális nőd, ès ebből indulsz ki, ez alapján èrtèkeled magad, hogy anyagilag mit tudsz, vagy tudtál megadni. Tök mindegy milyen van, vagy nincs. A párkapcsolat nem erről szól! Nem az anyagi támogatásról!

Több szempontból sem jó. Egyrèszt így olyan, mintha meg akarnád vasárolni, függèsben tartani. Másrèszről meg így könnyen lehet, hogy csak aranyásót fogsz ki. Mint most az exed is.

A nő ugyanolyan ember mint te vagy bárki más, az anyagi boldogulásáèrt ő maga felelős.

Ha párkapcsolatot akarsz, másra fektessük a hangsúlyt. Èrzelmileg törődj vele, úgy adjál meg neki minden tőled telhetőt, ne anyagilag akard támogatni.

2019. máj. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!