Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Bosszú vagy erkölcsi győzelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnilla kérdése:

Bosszú vagy erkölcsi győzelem amivel kitörölhetem? Egyáltalán hogy lehet az igazságtalanságból tisztázni magam, és nem vesztesként kikerülni olyan dologból ahol nem érzem magam hibásnak.

Figyelt kérdés

2 éve ismertem meg 2 pasit a munkahelyemen, lakótársak, barátságnak indult. Az egyiknek tetszettem, de azonnal tisztáztam, csak mint barát érdekel. A másikkal egymásra találtunk, de csak kihasznált pár hónapig. Ezt a harmadik fél sosem tudta meg, senki nem akarta megbántani.

A barátom viszont megváltozott eltávolodott gyakran megsértett, egy veszekedés során amikor ő ittas volt, életem legmeghatóbb vallomását kaptam tőle. Ez elindított bennem valamit és lassan belészerettem, addigra ő már nem akart semmit. Aztán mégis megtörtént, és pár felejthetelen hetet töltöttünk együtt.

Aztán hirtelen véget vetett mindennek, magyarázat nélkül. Szerettem volna tudni mi történt. Egy alkalommal sokat ittam beszélni akartam, ez idegesítette. Semmi érzelmet nem láttam a szemében amikor többször hanyattlökött, a földön feküdtem és becsukta az ajtót. Kérésemre, megbeszéltük, kibékültünk. 2 napig olyanok voltunk mint a galambok, aztán visszahallott rólunk valamit a munkahelyünkön és ismét megszakított minden kommunikációt.

A mendemondákra úgy reagált, berúgva képzelődöm, hazudok. Ő nem vert meg és nem is jönne velem össze soha. De más kollégák korábban is beszéltek rólunk, hisz láttak minket az utcán összebújva.

Kértem a lakótársa, egykori szeretőm segítségét. De mindenhonnan töröltek letiltottak. Amikor tisztázni akartam h. szépen zárjuk le a dolgokat kiröhögött, hogy neki mindegy mi van velem, és semmit sem kell megmagyaráznia.

Régóta oda van egy családos asszonyért a munkahelyen, azt gyanítom összejöttek és ez az oka a szakításnak.

Ő egy nagy szerelem az életemben és nem ezt vártam. Azthiszem én mndig korrekt voltam vele, és ezt én is elvártam.

A közös ismerősök mégcsak köszönni sem hajlandóak nekem, mintha valami szemétséget csináltam volna. A házas nő pedig minden tisztetet megkap.

Gondolkodtam rajta, hogy megkeresem a férjét, de nincs bizonyítékom. És a munkahelyem is féltem, a történet résztvevői mind jobb pozícióban vannak mint én.

Vagy halgassak? De ez az áldozatszerep már felemészt. Nem tudom így lezárni, hogy be lettem sározva valamivel amiért lenéznek de nem is tudom hogy mi.

Ha van valakinek hasonló tapasztalata, esetleg bosszút állt már ilyen szituációban, leírhatná mi lett a végeredmény. Előre is köszönöm.



2019. máj. 12. 14:55
 1/9 anonim ***** válasza:
61%

Nekem egy kicsit zagyva ez a sztori. Három pasi van vagy kettő? Akkor mindkettővel lefeküdtél? Olyan amúgy nincs, hogy haverok nem mesélik el egymásnak, hogy kivel szexeltek az éjjel.


A házasságot tönkretenni a világon semmi jogod, hagyd békén őket.


Keress szép lassan másik munkahelyet a belterjes szar helyett.

2019. máj. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatom nincs. De megértelek. Bizonyítékot, azért valahogy tuti lehet szerezni. De ugye mindenki azt mondja majd itt is, h ne foglalkozz vele, lepj tovább, stb... Na de lenyelni a sok rosszat jó? Az megoldás? De ha csinálsz v.mit akkor meg esetleg magadat járatod le? Meg, h a bosszú ne’ jó tanácsadó, nem segit, mert később megbanod... De mi van h nem? Mi van, h megteszed és megkönnyebbülsz és jobb érzés lesz. Nem hagyod magad, és nem te leszel a szánalmas áldozat. Nem akarlak buzdítani semmire, félre ne értsd... De engem is átvertek és megalazottnak érzem a helyzetemet... És mi van ha fogod magad és letaposod azokat, akik ártottak neked, és utána meg majd meg újra rad talál a boldogság is. Ilyen is lehet. Meg amúgy is, nem az a szánalmas, aki hagyja, h hülyének nézzék meg atverjek!? Most h v.ki vissza adja amit kapott, és utána győztesen jön ki a dologból, sztem az nem szánalmas. Nem biztos, h ez így jó.... De én így látom..
2019. máj. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tehát én is voltam ilyen helyzetben, és nem biztos, h az a jó ha csak úgy elkullogunk. Én már hallottam olyat, h v.kit átvertek, és utána bosszúból ezt meg azt csinált. Nekem nem tűnt szánalmasnak.
2019. máj. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg az ilyen igazságtalan bánásmód szar. Én ilyenkor olyan nehezen tudom elképzelni, h nem segítene, ha v.mit én is tudnék visszaadni. Persze ha nem foglalkozunk vele, jó sok idő után már nem fog érdekelni. De ha teszünk v.mit ami könnyíti rajtunk, akkor meg lehet, h előbb jobban leszünk. Aztán lehet, h megbanjuk. Tényleg nem tudom. Ezt csak úgy szabad csinálni, h körültekintően védjük a hatunkat. Vagyis, h mi ne seruljunk a bosszuban, semmilyen szinten sem. VIszint a lényeg, h én nem szeretnélek biztatni semmire sem. Csak nekem is sokat járt hasonló dolgokon az agyam... De, h mi lenne igazán jó, az csak akkor derül ki h már túl vagy rajta... vagy ez vagy az:/
2019. máj. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Á, ezekben már akkor beindulnak az agressziót okozó hormonok ha megtudják hogy valaha valakivel lefeküdtél. Ha megtudja hogy a lakótársával, és az még húzza is az agyát, akkor behergeli magát hogy rbnc vagy és egyebek. A tények nem érdeklik, hogy te is ember vagy és kerestél volna egy jó kapcsolatot, amiben nem volt szerencséd/tapasztalatod. A barátod szerelmes volt beléd, és most átfordult gyűlööletbe, begőzölten rbncozik és áskálódik. Pláne hogy a másik biztos hogy alja módon szekálja. Szegények szenvednek a hormonoktól, meg te is az övékétől. Lehet hogy néha egy-egy tiszta pillanatukban meglátják hogy mekkora szemetek, és mi a helyzet ha higgadtan végiggondolják, de nem tudnak az érzésekkel mit kezdeni. A "racionális" :DD férfiak. Lehet hogy csak így tudja feldolgozni hogy odavolt érted, és nem lettél "csakazövé" De ha gondolod próbálhatod valahogy kompenzálni, de az is jó ha most nem "adod vissza", hanem foglalkozol magaddal, és ost csak megfigyeled hogy a medve, és a tesztoszteron nem játék. Az élet később majd téged igazolhat, ha ezt igazán megérted magadban. De ha kicsit sikerül piszkálni őket, az se rossz, mert attól jobban érzed magad per pillanat.
2019. máj. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a véleményeket. És már nem érzem, hogy lehet megőrültem mert bosszút kívánok. A kérdésekre a válaszok, 2 férfi van a történetben. És kb 1 év különbséggel feküdtem le velük, kapcsolatot remélve. Az első, ha nem is vallotta be szerintem nem akarta kockaztatni a baratsagukat. Miközben hozzám járt (utóbb kiderült) otthon osztotta a tanacsokat, hogy segitse baratjat velem összejönni. Ezért gondolnám, hogy kellemetlen kenne neki ha bevallaná, h átverte. A vallomásig nem realizalódott bennem, h ő ennyire komolyan gondolja. A karrier miatt költöztek a városba, azt mondta nem tudná nézni ha a barátjával összejönnék inkább itt hagyna mindent és visszaköltözne.
2019. máj. 12. 22:21
 7/9 A kérdező kommentje:
A bosszúról, 9 év utan hagyott ott az exem, és összejött az unokahúgával... a vérfertözesröl csak 1,5 év utan vilagosítottak fel közös ismerősök. Addig reménykedtem, ő pedig a cuccait nálam tarolta. Egyszer sem könyörögtem vissza, és nem engedtem h sírni lásson miután elköltözött. Ez zavarhatta, mert A létező összes módon bosszút állt rajtam. Közös kocsit elvitte, telefonelőfizetésem megszüntette mert nem adtam oda a kártyát a kis unokatesónak. És a középiskolás baráti társaságomba nyaralni, helyettem az új lányt vitte. Ők teljesen megszakították velem a kapcsolatot, mert csak keseregni tudtam. Nem Volt eszköz a kezemben bosszút állni, es sokáig a remény hajtott, külföldre költöztem h bizonyítsam a talpraesettségem. 4 évbe telt, h ne fakadjak sírva ha bármit meglátok amiről eszembe jut. Megalázó volt, h ő bármit megtehet es a környezete mindent megbocsát, amig én szenvedek és elfordulnak tőlem. Tehát nem tudom, ott akkor mit kellett voltam tennem, h ne igy alakuljon. De ezekszerint nem ezt, lehet a büszkeség helyett inkább láttatni h Van vissza neki, vagy vmilyen módon bosszút állni ezzel tiszeletet kivívni magamnak. Ki tudja...
2019. máj. 12. 22:28
 8/9 anonim ***** válasza:

A munkahelyeden legyel egyelore megfigyelo, gyujtsd az infokat, ha most nem tudsz csinalni semmit akkor ne is tegyel. Tudom, hogy sovsny vigasz, de az ilyen emberek mindig megbunhodnek. Lehet csak evek mulva, de visszakapjak ezt. Az en baratom is volt aldozata pletykanak, senki nem allt melle, ma a tortenet osszes szereploje nyomorusagos eletet el, o meg utolag halas, hogy kikerult abbol a tarsadagbol.

Az elozo hozzaszolo medves, tesztoszteronos magyarazata sajnos nagyon igaz. :( Nagyon tanulsagos tortenet amugy, kicsit emlekeztet a gimis, koleszos idokre, azok voltak ilyen belterjesek. Fu, nagyon utaltam, nem is akartam a sulibol kapcsolatot, pont ugyanilyen dramakkal jart.

2019. máj. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Így 7 év egyedüllét után készen álltam ezzel a pasival egy új kapcsolatra, mindent máshogy kezeltem, h butaság, büszkeség miatt ne veszítsük el egymást. Ha vmi problema volt, ő megoldásként hallgatott es rögtön meg akart velem minden kapcsolatot szakítani, de én beszélni akartam kb ebböl állt az összes veszekedés.

Az egész olyan Volt mint egy érzelmi hullámvasút. Néha olyan tökéletes amit elképzelni sem lehet, máskor annyi megbántás mint még életemben nem ért. És most itt ez a nő aki mindent megkap amire csak vágytam, (figyelem, közös idő) holott ott van a családja. Ahogy megvetően rám néz, és mézesmázosan megjátsza mindenki előtt a tisztességes családanyát. Amikor együtt voltunk, akkor is éjjel nappal írkált neki.

Amíg a barátom a szakításnál arra is hivatkozott,a barátai nem tartják egészségesnek a kapcsolatunkat az elmondásai alapján. Merthogy engem senkinek nem mutatott be.

Az itteni karrierje egy új presztizs barati kört is hozott, 100% -ban csinos fiatal jó pozicioban lévö nőt...azthiszem szégyellt elöttük. Egy hete voltunk együtt, amikor elmondta pár nap múlva Mallorcara utazik velük, nem hisztiztem de érezte h rosszul esik. Nekünk semmilyen program emlék nem jutott, nem engedte h komolyra fordulhasson.

A bosszú bizonyíték nélkül nem jöhet összes. Megint csak az kenne, h képzelgek es kimagyaráznák h csak barátok...

2019. máj. 12. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!