Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha szeretek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha szeretek valakit, de a szüleim és az erkölcsi viszonyok miatt nem lehetek az övé?

Figyelt kérdés

Van egy férfi 26 éves, és egy éve ismerkedtünk meg az utcán már a legelején nagyon vonzódtunk egymáshoz, viszont hamar kiderült, hogy több barátnője is van.

Aztán szakítottam éppen emiatt vele. és elrelt négy öt hónap megint találkozgatni kezdtünk persze lefekvés nélkül (előtte se szeetkeztünk, egyáltalán semmikor se azeretkeztem még) aztán megint rgy két hónap szünet és moat megint úgy áll hogy látni akarom és ő is engem. Külföldi és június után valószínűleg soha nem látpm mert befejezi az egyetemet és visazamegy az országába.

Viszont amit mindenkinek tudnia kell az az, hogy én nagyon nagyon elakartam őt felejteni és agyban tudom hogy ez lenne a legjobb. Ha rgyszerűrn soha többé nem találkoznék vala, de amikor ez a szó eszembe jut, hogy soha, akkor egyszerűen elsírim magam. Nagyon szeretem, viszont ő nem szeret viszont. Neki valószínűleg csak szexre kellek meg hogy valaki lelkitársa is legyen valamennyire... De ez így mégsem jó hogy csak szexre összejárnék vele, úgy hogy még szűz vagyok. Úgyhogy nem tudom mit tévő legyek.

A szüleim nem támogatják ezt a kapcsolatot.


A másik meg az, hogy nem tudom mit várjak egy kapcsolattól, mégha lenni is normális, folyton attól félnék hogy hátbaszúr, megcsal, vagy valami... A mostaninál legalább tudom hogy megcsal és hogy mire kell számítanom nála.

Valaki lrgyen szíves mondjon valami okosat, amivel nem szomorítja el túlzottan a lelkemet

Előre is köszi a választ!!!



2019. jan. 5. 16:49
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
még annyit hogy 18 éves lány vagyok
2019. jan. 5. 16:50
 2/18 anonim ***** válasza:
13%

Szóval neked van barátod,és emelett találkozgattál titokban ezzel a sráccal?Oke,nem volt szex.Jól értem? Mert akkor Te sem vagy sokkal jobb ennél a srácnál,akinek több barátnője is van.Ő is aggodhatna,hogy nem tudna megbízni benned,mert most is milyen léha nőszemély vagy.(csak viccelek)Szerintem kvittek vagytok.


18 vagy,nem kell azon lamentálnod ennyi idősen,hogy mit várhatsz ettől a kapcsolattól,holott még el sem kezdődött.Nekem úgy tűnik a szédítő srác joban bejön,mint a mostani barátod.Én a helyedben vele lennék tartson ameddig tart.A szüzesség miatt nem aggódnék,egyszer el kell veszíteni ùgyis.És akkor inkább olyannal,aki iránt érzel is valamit.A szülők miatt se aggódnék.Meg az miatt sem hogy a srác nem szeret viszont,mert ezt nem tudhatod,csak találgatsz,és elméleteket gyártasz, próbálsz rájönni egyedül vagy a barátaiddal egy asztalnál ülve,hogy vajon a srác mit érezhet,akarhat tőled,és gondolhat rólad.Nagyrésze ùgysem igaz.

2019. jan. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
24%
18 évesen önállóan hoztam döntést nem anyuék parancsára voltam valakivel v épp szakítottam.. Gyanítom h vallásosak,jó sokáig szűz maradsz,majd esküvő után valakivel elveszted akit Ők jónak látnak.. Sajnálom az ilyen nőket..
2019. jan. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
Lehet, hogy fáj, és szomorú vagy miatta, de tudod te is, hogy mi a helyes döntés. Ha odadobod magad neki, később bánni fogod. Szűz vagy még, olyan férfinak add oda majd magad, aki meg is érdemli, aki viszont szeret. Talán az is el fpg múlni egyszer, de legalább ndm úgy tekintesz vissza, hogy igatából tudtad mi a helyes, mégsem úgy cselekedtél. Utólag tuti, hogy megbánnád. Tekints a jövőbe és tett fel magadnak a kérdést, hogy egy pillanatnyi megingás miatt megéri-e az egész. Szerintem mindketten tudjuk a választ. Viszont majd találsz olyan szerelmet, amiért megéri.
2019. jan. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
83%
Első. Szó sem volt arról, hogy van barátja :o
2019. jan. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Vagy azt, hogy mostani azt arra érti? Így már értem, bocsi.
2019. jan. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem lehet fájdalommentes tanácsot adni, mert egy ideig ígyis úgyis rossz lesz.

De próbálj meg magad elé képzelni egy párt, akiknek szerinted jó kapcsolatuk van. Ez lehet a szüleid kapcsolata, vagy a nagyszüleidé, esetleg ha van nagynénéd vagy nagybátyád, akik jó házasságban élnek akkor az övék, vagy akár barátaidé, de végső esetben gondolhatsz fiktív párokra is (bár ez csak tényleg végső eshetőség).

Na ezzel a férfival neked ilyen boldog párkapcsolatod sosem lesz, és ha sikerül a vele való jövődet egy ideálisabb jövőképhez mérned, akkor talán könnyebb is lesz ezt elfogadni.

Ne arra gondolj, hogy ma mennyire szeretnél vele lenni, hanem arra, hogy milyen lenne mondjuk egy év múlva. Az első tapasztalataid emlékét örökre beszennyezné a tudat, hogy csak kihasználtak.

A szerelem nem tart örökké, így idővel túljutsz rajta. Kétlem, hogy 20 évesen még mindig miatta ennéd magad, sőt, lehet, hogy már szilveszterre találsz valakit, aki érdemesebb az idődre.


És igen, a párkapcsolatok elég rizikósak, megbízni a másikban nehéz, de erre nem az a megoldás, hogy direkt a lehető legrosszabbat választod. Ez önpusztító viselkedés.

2019. jan. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
57%
"A másik meg az, hogy nem tudom mit várjak egy kapcsolattól, mégha lenni is normális, folyton attól félnék hogy hátbaszúr, megcsal, vagy valami... A mostaninál legalább tudom hogy megcsal és hogy mire kell számítanom nála." Én ezt úgy értettem,de akkor az első része kuka.A töbit viszont ùgy gondolom
2019. jan. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
72%
Hallgass a szívedre! Ne az itt okoskodókra, ne a szüleidre, ne màsra. Ennyi idősen már ismerned kell önmagad,mit bànnàl. Lehet azt jobban bànnàd,ha nem az első szerelmednek adod. Lehet azt súgja a szíved valaki màsra vársz. Nézz befelé és aszerint cselekedj!:)
2019. jan. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
tényleg felnőttként kéne már viselkednem mindig csak azt hallgatom hogy ők mit akarnak meg hogy szex csak eljegyzés után blabla bla elegem van. csak mindig mindent elmondok nekeik a legapróbb gondokataimig
2019. jan. 5. 17:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!