Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti hogy bírtátok ki a tudatot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy bírtátok ki a tudatot, hogy a volt párotoknak új nője lett, és a közös otthonotokban élnek tovább boldogan?

Figyelt kérdés

Szakított velem, mert állítása szerint elmúlt nála a szerelem, és nem passzolunk össze, minden egyik napról a másikra történt hidegzuhanyként, én nem láttam a jósló jeleket. Nem kaptam több magyarázatot tőle, csak összeöomlott az életem kártyavárként. Ugyanúgy szeretem még mindig. A szakítás óta 9 hónap tellt el, nem lettem jobban ezalatt, talán egy hajszálnyit javult az állapotom, de férfiakkal még semmilyen téren nem kezdtem azóta. Randiztam sokat, de valahogy nem érzek semmit senki iránt.

Aztán beütött az amitől mindig rettegtem...

Megtudtam hogy az exemnek új barátnője van, aki már nála is lakik.

Olyan mintha kést forgatnának a sebeimben, pedig számítanom kellett rá hogy ez az élet rendje, de mégis borzalmas.

Azt a lakást anno együtt vettük, (az anyagi részét már letisztáztuk azóta) együtt rendeztük be, együtt újítottuk fel a saját ízlésünk szerint, volt kijelölt gyerekszobánk, és ezernyi szép emlékünk együtt, ott minden kettőnkről szól, az emlékeinkről és a be nem teljesült álmainkról. Csak arra tudok gondolni azóta, hogy egy idegent ölel az ágyunkban, egy idegennel vacsorázik ott, egy idegennel tölt kellemes estéket azok között a falak közt, egy idegen gondozza a közösen befogadott háziállatunkat, egy idegen éli tovább azt az életet amit nekem kellett volna. Mintha ezzel minden rólam szóló emléket örökre kitörölt volna az életéből. És valószínűleg azt is végig kell néznem ahogy elveszi őt feleségül, és ahogy megszületik az első gyerekük.


2019. máj. 13. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell végig nézned semmit! Szerintem törőld az életedből úgy ahogy van! Fogadd el ennyi volt mégha fájdalmas is! Másképp nem fogsz tudni tovább lépni ha nem hagyod elmenni az exedet fejben! Felejtsd el ő már megtette! Bezárult egy kapu nyílik helyette hamarosan egy új ha engeded!
2019. máj. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon nehéz valóban, de azt én sem értem, hogy mindezt miért kéne végignézned. Nulla kontakt a leghatásosabb ilyenkor.
2019. máj. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább keress te is egy pasit.
2019. máj. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Majd te is éled, csak nem vele, nem ott, hanem máshol, mással.

Próbálj ne rájuk gondolni mindig. Ez a múlt, most a jelen van, és a jövő lesz.

Vele vége. Elhiszem, hogy fáj de tudomásul kell venned végre, hogy ez már végleges.

Hagyd az exed, neki is van élete, csak már nem veled. Az állandó töprengés nem fog segíteni, hogy tovább lépj.

2019. máj. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Majd atrendezi a lakást
2019. máj. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
35%
Ha annyira sajnálod a lakást, akkor miért nem te maradtál?
2019. máj. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nagyon sajnálom ami veled történt, én is voltam hasonló szituban együtt érzek veled. Próbáld a jó oldalát nézni. A volt párod szerintem nagyon fair és őszinte volt veled. Vannak olyan emberek is, férfi , nő, az mindegy tulképp akik hazudoznak, megcsalnak, megaláznak évekig vagy akár egy életen át. Viszonylag még a szerencsésebbek közé tartozol én úgy gondolom. Idővel jobb lesz majd.
2019. máj. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!