Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért kellett így átvernie?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kellett így átvernie?

Figyelt kérdés

A párommal nem sokáig voltunk együtt, 7 hónapig. Soha nem szerettem még ennyire senkit. A kapcsolatunk alatt végig jó volt hozzám, már szinte túl tökéletes volt. Folyamatosan dicsért, figyelmes volt, gyakran vitt jó helyekre randizni. Az ágyban is összepasszoltunk, mindig odafigyelt arra, hogy nekem jó legyen. Ismertem a barátait, bemutatott a családjának is. Mindenről tudtam vele beszélgetni, semmi nem volt neki tabu vagy teher. Múlt héten még azt beszéltük, hogy most már összeköltözünk ebben a hónapban. Azt mondta, hogy velem képzeli el az életét, szeretne majd elvenni feleségül. És én ezt az egészet el is hittem, annyira őszintének tűnt. De tegnap szakított velem. Semmi értelmes indokot nem tudott rá adni, és azt mondta már nem szeret. Teljesen össze vagyok törve. Nem tudom miért kellett ekkorát hazudnia és így megaláznia. Nem tudom hogy fogok ebből kilábalni, senkiben nem csalódtam még ekkorát. Nem tudom mire volt ez jó, legalább ne hitegetett volna feleslegesen.

24N



2019. máj. 14. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Aki feltűnően nagyokat mond és hangoztat, az ritkán őszinte. Saját magát védi, hogy őt ne érje szó. Ne a szavakat, hanem a tetteket értékeld. Jó helyekre vinni randizni pedig szintén nem túl megerőltető. Az számára is szórakozás, kikapcsolódás. Ha már lemond jelentős dolgokról a javadra, ha képes kompromisszumot kötni, ha akkor is melletted van, amikor nem értetek egyet, ha megérti hogy vele szeretnél lenni, ezért lemondja a pasis estét (és ezt duzzogás nélkül teszi), ha támogat a leghisztisebb napodon is... Na akkor lehet arra következtetni, hogy tényleg szeret, és mindent megtenne hogy boldognak lásson. Ez a fiú maximum azt hitte, hogy szerelmes. Éretlen volt. És soha nem akart többet fektetni a párkapcsolatba (tettek, nem szavak!!!). Mondjuk 24 éves létedre ez még rejtély számodra? Akkor sajnos sokszor kell még csalódnod, hogy elmúljon ez a kislányos naivitás.


Engedd el, fogadd el hogy ennek nem lehetett jobb vége, és örülj hogy 7 hónap alatt kiderult, van aki még a házasságba is belemegy. Találsz jobbat! Ennél aztán... Bőven :'D

2019. máj. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Ez amit leírtál ezaz általános duma...minden csúcsszuper életem szerelme ő a legjobb minden hihhetettlenüüül tökkéletesss!


Ja...általában ez van...


Egyébként, nem biztos, hogy átvert....lehet, hogy eleinte tényleg így volt, de ez elmúlt elég hamar....


Szóval valószínűleg csak az utolsó időkben hazudott én úgy gondolom.


De nézd a jó oldalát!

- végül is nem köntörfalazott nyíltan kimondta

- még esküvő előtt

- nem lett gyerek

- nem húzta sokáig az időt , nem vesztegettél el sok sok évet az életedből

2019. máj. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy előttem írták, a nagy szavak semmit sem jelentenek. Elvitt valahova, jól érezte magát veled-van ilyen. Sajnos ő csak egy epizód volt az életedben, amit le kell zárnod.
2019. máj. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért az egyest pontoztátok le, amikor pontosan ő írta le a lényeget😅 igenis naiv vagy kedves kérdező, elhiszel mindent amit kiejt a száján a másik, még akkor is ha józan ésszel átgondolva nem bizonyított még. Mondani bármit lehet, és te ezt még el is hiszed. De szintén egyetértve az elsővel azt kell hogy mondjam: a legnagyobb pofonok tanítják számunkra a leghasznosabb leckéket. Persze van aki ennek ellenére sem tanul, csak annak az élete egyre keservesebb lesz, mert nem tud kikerülni az ördögi körből. Lépj tovább! Ne szomorkodj túl sokáig... A saját idődet húzod.
2019. máj. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A tettei se azt sugallták, hogy elhagyna. Ha szükségem volt valamire, akkor mindig jött és segített. Amikor meghalt a nagymamám, akkor is mellettem állt, pedig akkor pár hétig nagyon rossz állapotban voltam. Mégis átvert és hazudott nekem. Lehet, hogy naiv voltam, de semmi jelét nem láttam, hogy csak így hirtelen eldobjon.
2019. máj. 14. 20:15
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán láttad, de nem vetted észre. Hiszen ahogy írtad "sosem szerettél még így senkit." Egyébként! A lényeg! Se te se mi nem tudjuk megfejteni az okát, és nincs is értelme. Ha szakított, és elhagyott az a Napnál is világosabb innentől. Ne akarj olyannal lenni, aki nem tartott ki melletted. És mint említettem: ne is szomorkodj miatta sokáig, mert azzal a saját életedtől veszed el a drága időt. Olyan dolgoktól és emberektől és élményektől amik pont hogy boldoggá tehetnének. Egy pasi nem a világ..jahj!!! Persze fáj, azt tudom. De te legyél magadnak sokkal fontosabb, és nem egy random f. szi 🤣
2019. máj. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Figyelj ide.

Csak találgatni lehet. Ami biztos az kb a találgatás 80%-a.


Már írtam, hogy egykoron biztos szeretett téged. Aztán már max barátként de elmúlt.

Minden elmúlhat.


Kész ennek annyi. Nincs mit tenni.

Mit akarsz siránkozni egy életen át? Várni, hogy majd visszatér hozzád? Ő nem a terminátor!

2019. máj. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A tapasztalatom azt mondatja, hogy akkor csinálnak ilyet, ha részegen lefeküdtek valaki mással. Megbántani nem akarnak a teljes igazsággal (ez így is van rendjén), de a kapcsolatban sincs maradásuk (és ez megintcsak korrekt, ha már barom volt).
2019. máj. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!