Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Akit sok év után elhagyott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akit sok év után elhagyott a szerelme, fel tudta dolgozni? Mennyi idő kellett? A következőt jobban szeretted?

Figyelt kérdés

2018. szept. 28. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
4 éves kapcsolat, 1 éve hagyott el azóta nem tudtam feldolgozni ,nincs másik és nem is akarok
2018. szept. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
93%

Az én párom 4 év után hagyott el. Egyik pillanatról a másikra. Valószínűkeg sejthettem volna, ha figyelek a jelekre, de nem akartam látni mi történik.


Nagyon nehezen dolgoztam fel, fél év után is volt hogy sírtam miatta. (Nagyon ragaszkodó személyiség vagyok)


Most már 1,5 év távlatából látom hogy jó hogy így történt, de még mindig vannak sebek bennem. A jelenlegi páromat nagyon szeretem, remek embernek tartom, de valahogy az az eszeveszett tűz nincs a kapcsolatunkban, mint a korábbiban volt. Jelenleg ezt nagyon kellemesnek érzem, nem vagyok olyan kiszolgáltatott, de így névtelenül le merem írni hogy néha még eszembe jut az exem.

2018. szept. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

5eve valtunk, mint ffi mar hidegen hagy,nagyon szerettem,de iment hozta vissza a gyerekeket lathatasrol es irrital rendesen a jelenlete. Mara azt sem ertem mit szerettem benne annyira es ez igy van jol. O a multam.

A jelent teljesen maskent szeretem,nem tudom oket osszehasonlitani,ot a szivemmel es mar az eszemmel is szeretem (exet tinikorom ota a szivemmel). Jobban megbecsulom ezt ami van koztunk, tudatosabban elem meg ezt a kapcsolatot.

Az ido gyogyitja a legjobban es a tavolsag amugy.

2018. szept. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%

Elhagyott évek után. Fel tudtam dolgozni, hónapok kellettek.


Végülis tök jó, hogy így alakult. Nélküle jobb minden. Már nem kellene nekem az a nő.

2018. szept. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Közel 5 év után hagytak el egy másikért. Aztán lett egy kapcsolatom, ahol azt hittem végre megtaláltam akit eddig kerestem... fél év után lépett le a csaj gyűrűvel az ujján és lakáskulccsal a zsebében. Azóta képtelen vagyok bárki iránt bármit is érezni.
2018. szept. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen közös döntés volt,4 éves kapcsolat volt.Eltelt egy év,lefeküdtem mással párszor,a szex része jó volt,de érzelmet senki iránt nem tudok érezni,el se tudom képzelni hogy kapcsolatom legyen,annyira kiégetett bennem sok mindent.
2018. szept. 29. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!