Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 2 hónapja szakítottunk és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónapja szakítottunk és csak egyre jobban hiányzik, mit tegyek? Volt már hogy több hónap után újra összejöttetek az exetekkel és még jobban is működött a dolog?

Figyelt kérdés
2 hónapja szakított velem az exem, másfél évig voltunk együtt. Az biztos hogy voltak problémáink de én hihetetlenül szerettem vagyis még mindig. Be látom, hogy okkal ért véget a kapcsolatunk, és rengeteg mindenre rájöttem erre a 2 hónap alatt, ami így visszagondolva elszomorít hogy akkor nem tűnt fel. Viszont az elmúlt 1 hétben napról napra rosszabbul érzem magam. Az első 2 hetes nagyon nagy összeomlás után úgy éreztem kezd kinyílni nekem a világ, buliztam rengeteget, jöttek mentek a lányok, annyival feküdtem le ebben az 1 hónapban mint eddigi életem során összesen. 4-5 napja azonban kezd rám törni az érzés, hogy -ha van ilyen- akkor ő volt életem szerelme. Egyik exemnél se éreztem ezt eddig, pedig ugyanígy hosszútávú kapcsolataim voltak, de mindegyiknél 1 hónap után túl voltam az egészen. Amióta szakítottunk 1x futottunk össze véletlenül, és a "Minden oké? Igen, veled? Igen!" sorok után el is köszöntünk egymástól. Illetve egyszer egy közös történetre emlékeztető vicces képet is küldtem neki amin nagyon nevetett, de a beszélgetést nem folytatta és én sem. Azt tudom hogy büszke ilyen szempontból, ő nem írna rám csak úgy, még ha érezne is bármit. Én sem akarok írni neki, félek attól hogy nagyon elutasító lenne. Amúgy nyilván nem fogok most itt megoldást találni a problémáimra de kicsit jó volt magamból azért kiírni. De pozitív történetek amikor a szakító fél meggondolta magát pár hónap után és azóta is vígan éltek, olyanok jöhetnek. :D

2019. máj. 14. 20:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Volt, akivel nem beszéltünk fél évig, abszolút. Most meg ki sem bírnám, ha nem kommunikálnánk, folyamatosan erősebbnek érzem a kettőnk közti köteléket.
2019. jún. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ő hiányzik vagy csak az állapot, hogy van valakid?


Egyik szakítás után én is feltettem ezt a kérdést magamnak. És rájöttem, hogy a megszokott állapot hiányzik, nem ő.

Oka volt annak, hogy oda jutottunk, ahová.


Most már akkor se mennék vissza hozzá, ha fizetnének.

2019. jún. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 penkaur válasza:

Szia,

szerintem büszkeségből ne hagyd, hogy megszűnjön a kapcsolatod, ha úgy érzed értékes volt. Kérj bocsánatot, ha hibáztál. Mindenkivel megesik.

De ha úgy gondolod, hogy az ok ami miatt csináltál olyat amit megbántál továbbra is fennáll, akkor hagyd. Én azért szakítottam, mert hetekre eltűnt a másik fél, a születésnapomat-névnapomat rendre elfelejtette, a megegyezett időpontokban nem jött el, az ajándékomért amit postán küldtem nem ment el az irodába (oda kérte) és még sorolhatnám. Mindig bocsánatot kért, egy ideig mindig jobban működött, de utána visszacsúszott ebbe. Harmadjára nem fogom újra megpróbálni. Ha Nálatok is hasonló a helyzet, hosszútávon jobban teszel mindkettőtöknek, ha elengeded.

2020. okt. 22. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!