Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után egyes volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után egyes volt párok hogy tudnak barátságban maradni?

Figyelt kérdés

Akár olyan szinten is hogy rendszeresen találkoznak társaságban és az új párjaikkal is jó barátságban lesznek.


Míg más embereknél ez egy teljesen abszurd és elképzelhetetlen dolog.



2019. máj. 15. 10:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%

Vérmérséklet és problémamegoldó készség kérdése.

Még csak nem is intelligencia függő szerintem mert rengeteg tanult, okos ember is agresszíven viselkedik ha elutasítják vagy szakítanak vele.

2019. máj. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Különbözőek vagyunk. Én együtt voltam egy évig távkapcsolatban az egyik legjobb gimis barátommal, aztán mikor több lehetőségünk volt találkozni, rájöttünk, hogy nincs kémia. Ugyanolyan barátok maradtunk, ismeri a páromat is.
2019. máj. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy mi miatt történik a szakítás. A volt férjemmel nagyon jó maradt a kapcsolatunk, a jelenlegi párjával is. Bár van egy közös gyermekünk is. Emberileg sosem volt gondunk egymással, nem esik nehezünkre.

Van olyan exem, aki csúnyan átvert, tehát maximum köszönnék neki, ha találkoznánk, de el nem tudnám képzelni, hogy akár egy szót is váltsak vele. Egyébként embertípus függő.

2019. máj. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nagyjából tudtam velük barátságban maradni,kivel sokáig,kivel kevesebb ideig,de az új párjukkal sohasem létesítettem semmilyen kontaktot sem.
2019. máj. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ezen én is csodálkozom. Egyik exemmel sem tartok semmiféle kapcsolatot, és nem is akarom látni őket. Nem haragszom rájuk, de kiléptek az életemből, és ez így van jól...
2019. máj. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én m ax ilyet akkor tudok elképzelni , ha közös gyerek van.
2019. máj. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Van, aki tud, van aki nem. Én nem tudtam az exemmel, nem is szerette volna egyikünk se.

A férjemnek van egy olyan exbarátnője, akivel 10 éve szakítottak, vele még én is jóban vagyok, nagyon szerethető személyiség.

2019. máj. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Fura nekem a kérdés, mert én meg azt nem tudom elképzelni, hogy más expárok hogy tudnak annyira gyűlölködni, meg miért reagálják annyira túl. :D

Nem jött össze a dolog, nem működtünk párként, bumm. Ettől miért ne lehetnénk spanok? Továbbra is megvan az, hogy tudunk miről beszélgetni, stb, nem lesz egyikünk se rosszabb ember attól, hogy nem lettünk halálunkig álompár. Nem értem, miért kéne ezt úgy felfújni, vagy bármilyen formában foglalkozni vele.

(Nyilván más, ha valakivel nagyon kicseszett az exe, vagy valami..)

2019. máj. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
96%
Én azt nem értem, hogyan lehet egy olyan emberre idegenként tekinteni, aki egyszer ilyen fontos volt az életünkben. Ha nem súlyos indulatok közepette történik a szakítás, tehát nincs megcsalás vagy bántalmazás, hanem csak arról van szó, hogy kihűltek, eltűntek a romantikus érzelmek két ember között, akkor miért ne lehetnének barátok, vagy legalább jó ismerősök? Vagy mi a furcsa abban, hogy az emberek képesek túllépni a kicsinyes kis egójukon és képesek felnőttként kezelni a dolgokat? Én például mindig is primitív barmoknak tartottam azokat, akik szakítás után úgy csinálnak, mintha a másik ember sose létezett volna, de kinek mi az abszurd :)
2019. máj. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert anelkul szakitottak, hogy tonkre tettek volna egymast. Nem mindig lesz tragikus vege egy kapcsolatnak.
2019. máj. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!