Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítani akarok, vagy nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani akarok, vagy nem?

Figyelt kérdés

21 éves egyetemista fiú vagyok, a barátnőm 23 éves, ő már dolgozik. Együtt lakunk, 4 szobás lakásban, Budapesten(buszal egy órányira lévő településből származunk) két ismerősünkkel, de majdnem minen hétvégén hazamegyünk a szüleinkhez. Ő az első barátnőm, 5 éve vagyunk együtt. Neki 2db 1 hónapos kapcsolatot leszámítva én vagyok az első, szexuálisan elsők vagyunk egymásnak.

Mindig is zavart a kapcsolatunkban, hogy nincs taapasztalatom nők terén, így honnan tudhatnám (főleg tini fejjel) hogy ő az "igazi"? Később ez az érzés elmúlt, legalábbis nagyon mélyre elrejtettem magamban.

Ő egyke és az anyukája nagyon rá van telepedve, ami engem nagyon zavar, de mióta (1 éve) együtt lakunk, nem zavar igazán, bár csinál olyat pl hogy nem jön fel Pestre vasárnap este, mert a szüleivel akar lenni, inkább hajnali 5kor kel fel, hogy beérjen dolgozni. Ezzel nem értek egyet, zavar, de elfogadom és úgy gondolom nehéz elszakadnia, idő kell neki.

Nincsenek nagyon barátai, velük is csak pár havonta találkozik. Anyukája a legközelebbi barátnője. Nekem sincsenek barátaim, voltak, középiskolában, de aztán nem úgy alakultak a dolgok, megszakadt a kapcsolat és nem szereztem újakat. Van családom, 3 testvére és szüleim.

Vannak dolgai, amikkel nagyon nem értek egyet. Például a minap apukám feljött a lakásunkba egy pár percre, mert találkoztam vele és utána hazahozott, de a barátnőm nem jött ki a szobából köszönni. Home-officeban volt éppen. Apukám elég sokszor megjegyzéseket tesz neki, ezért nem nagyon kedveli. Építő szándékkal, de mivel a szüleitől sohasem kap(ott) kritikát, nagyon nehezen viseli. Tehát talán megértem, hogy nem jött ki, de akkor is fura.

Vanna dolgai amit nem szeretek, de mióta együtt lakunk, úgy vettem észre, változik, "javul".

Sok olyat csinál, amit az emberek furcsának találnak.

Például nagyon ritkán adja igazán önmagát, nehezen engedi el magát, ezért mindig egy hamis képet mutat magáról.

Nagyon önző, bár azt vettem észre hogy velem kezd kevésbé az lenni, főleg mióta együtt élünk. Gondolom mivel egyke és nem sok barátja van, ezért lehet.

Van egy olyan érzésem, hogy az anyukája van rá nagyon rossz hatással, és nagyon rossz példát is mutat neki. Mikor mesél valamit a szüleivel kapcsolatban, nagyon "mi és apa"-ként teszi. Szerintem ez nagyon fura. A szülei szerintem csak miatta vannak már együtt. Az anyukájának sincs barátnője, ezért telepszik rá a lányára gondolom.

Visszatérve az eredeti tárgyra: sok problémám van, és azt gondolom egy átlag korombeli, főleg ha nem ennyi ideje lenne együtt egy lánnyal, szakítana, nem foglalkozna ilyen számára problémás lánnyal. Azonban több dolog miatt sem vagyok biztos:

Mivan ha csak azért gondolkozom a szakításon, mert ezt mondják ismerőseim? Mivan, ha tényleg jó pár vagyunk egymásnak?

Mivan, ha azért nem merek szakítani, mert nincsenek barátaim, és nem merek egyedül maradni?

Tényleg szeretem, és tudom hogy ő is engem, csak nem vagyok benne biztos, hogy kompatibilisek vagyunk.

Szerintetek érdemes lenne szakítanom? Tudom nem tud senki sem helyettem gondolkodni, de örülnék néhány külső szemlélőnek, aki nem a családom.



#barátnő #szakítás #együtt lakik
2019. máj. 18. 20:35
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy: amennyiben ő képes változni az önzőség tekintetében, nem látom okát a "tapasztalatlanságomon" kívül, hogy szakítsunk. Viszont lehet ilyet várni valakitől? Hogy ennyit változzon? (Ne csak velem, hanem másokkal szemben is önetlenebbnek lenni)
2019. máj. 18. 20:37
 2/11 A kérdező kommentje:
És még egy, bár emiatt még talán rosszul is érzem magam. Nem akar orális szexet, egyik irányban sem, én viszont, ha nem is minden nap/héten, de azért néha-néha örülnék neki.
2019. máj. 18. 20:39
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

A felénél feladtam, és inkább a Száz év magányt olvasom.


Az is ilyen hosszú, de egy marha jó életregény, érdemes belevágni.

2019. máj. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

"a szüleivel akar lenni, inkább hajnali 5kor kel fel, hogy beérjen dolgozni. Ezzel nem értek egyet, zavar, de elfogadom és úgy gondolom nehéz elszakadnia, idő kell neki.


Nincsenek nagyon barátai, velük is csak pár havonta találkozik. Anyukája a legközelebbi barátnője. Nekem sincsenek barátaim, voltak, középiskolában,"


Az Isten óvja meg szegény lányt tőled. Te egy borzalmas ember vagy. Nem hiszek a szememnek, hogy vannak ilyenek, mint te. Elég is mára az internetből.

Szakíts vele, mert te csak megkeseríted az életét, még ha ezt ő most nem is látja.

Más kapcsolatot pedig ne keress.


Eszem megáll...

2019. máj. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Kedves grw22897!

Miért tesz borzalmas emberré abból amit írtam, az, amit idéztél? Kérlek, magyarázd el, tényleg érdekel, szívesen javulok.

2019. máj. 18. 21:09
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szakíts csak vele, nálad jobbat érdemel. A felsorolt "problémáid" nevetségesek.

Vannak ennél sokkal problémásabb nők és rájönnél te is, hogy ezek nem is igazi bajok.


Egyébként úgy jött le az egész, hogy keresed mivel tudnál belekötni.

Nem lenne egyszerűbb bevallani, hogy már meguntad, nem tud újat mutatni ,és vágynál egy új inpulzusra, egy új lányra akit betudsz cserkészni?

Ezzel sincs semmi probléma, csak akkor ne bántsd a szegény lányt.

2019. máj. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Szakíts csak vele, nálad jobbat érdemel. A felsorolt "problémáid" nevetségesek.


Vannak ennél sokkal problémásabb nők és rájönnél te is, hogy ezek nem is igazi bajok.



Egyébként úgy jött le az egész, hogy keresed mivel tudnál belekötni.


Nem lenne egyszerűbb bevallani, hogy már meguntad, nem tud újat mutatni ,és vágynál egy új inpulzusra, egy új lányra akit betudsz cserkészni?


Ezzel sincs semmi probléma, csak akkor ne bántsd a szegény lányt.


Nem untam meg, egyáltalán. Nehéz átadni írásban, milyen dolgok azok, amik zavaróak. Köszönöm az eddigi visszajelzéseket, még ha nem is a legkedvesebb módon adtátok elő a dolgot.

Eddig úgy látom, nagyon befolyásol amit máso kmondanak. Én szeretem őt, csak folyamatosan kapom, hogy fiatal vagyok, van más lány is, stb-stb.

2019. máj. 18. 21:33
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szakítanék. Nem kifejezetten miatta. Ha már 21évesen foglalkoztatnak ezek a problémák, zavar, hogy nincs más nővel tapasztalatod előbb utóbb meg találod a módját, hogy legyen.
2019. máj. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy önző? Ki mondja ezt rá? Irigységből szokták önzőzni az embereket főleg ha kapcsolatban van. Olyanokért önzőzött gimis koromban egy irigy ember, hogy visszagondolva elképedek a helyzeten. Őt miért önzőzik,és ki mondogatja ezt rá?
2019. máj. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én is azt mondom, hogy önző, de egyre kevésbé az (legalábbis velem szemben). Lehet, hogy csak teljesen máshogy neveltek minket, és össze kell szoknunk
2019. máj. 18. 22:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!