Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A nők miért nem képesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nem képesek elviselni az elutasítást?

Figyelt kérdés
Ma például megkeresett az egyik nő, akivel még egy régi exemet csaltam. Már vagy két éve nem is reagálok a megkereséseire, de töretlenül írogat, főleg ünnepek környékén. Ez persze csak egy eset, de nem ez az egyetlen, és nekem általánosságban is úgy tűnik, hogy a nők képtelenek feldolgozni az elutasítást. Miért olyan nehéz ez?
2019. máj. 19. 01:01
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem inkább azt nem képes feldolgozni, hogy csak egy használati tárgy volt számodra, amit most eldobsz, mint egy papírzsebkendőt.
2019. máj. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%

Valaha is leírtad neki értelmesen, megadva a tiszteletet, hogy nem szeretnél folytatást?

Mert ha nem, akkor a bunkóságodat nem tudja feldolgozni.

2019. máj. 19. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mert nincs benne tapasztalatuk. Ők szoktak elutasítani férfiakat, és nem fordítva.


A férfiaknak is nehéz az elsô pár, de aztán kezdik megszokni (elviselni). Szóval a gyakorlat.

2019. máj. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2: Persze, de ennek már majdnem 3 éve. Azóta időnként különböző ürügyekkel próbál belőlem valami reakciót kizsarolni.
2019. máj. 19. 10:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor pedig szimplán magányos, és nem tudott elengedni.
2019. máj. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%
Szóval az a legnagyobb gondod, hogy egy lány évek óta írogat... Miért nem tiltod le? Talán még élvezed is a figyelmet? És ebből következtetést vonsz le több milliárd nőre. Miközben férfiak képesek meggyilkolni azt a nőt aki visszautasítja őket... Azért van egy kis különbség.
2019. máj. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6: De édes vagy, te kis áldozathibáztató! Ha már ennyire övön aluli módon akarod védeni a védhetetlent: nézz utána kis is az a Sápi Andrea.

Egyébként azt is leírtam, hogy nem ez az egyetlen eset a saját életemben sem. Egyszerűen csak annyi kell az ilyen zaklatásokhoz, hogy nemet mondj egy nőnek (rég nem kislány!).

2019. máj. 19. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!