Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Aki azt mondja öngyilkos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki azt mondja öngyilkos lesz, ha elhagyom, az nem fogja megtenni, igaz?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 5 éve járunk, én közben beleszerettem valaki másba. Nem akartam neki hazudni és elmondtam mindent. De azóta is csak sír, hogy ha elhagyom, akkor megöli magát. Azt hallottam, hogy aki ezt mondja az soha nem teszi meg. Bízhatok ebben?

2019. máj. 19. 10:09
 1/10 anonim ***** válasza:
21%
Sajnos nincs egy határozott apja, aki le tudna neki keverni 1-2 atyai pofont. Akkor talán megértené, hogy az értelmi zsarolás nem csak undorító, de egyes országokban bűncselekmény is.
2019. máj. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
*érzelmi
2019. máj. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Ez tisztán érzelmi zsarolás. Mivel szakítani fogtok, nem a te felelősséged. Ha úgy érzed, hogy veszélyben van, esetleg közeli hozzátartozót figyelmeztetheted, de nem felelősséged az ő hülyesége.
2019. máj. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Nem a te felelősséged, de nem fogja megtenni 80%...
2019. máj. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Mond azt neki, hogy akkor ez az ő döntése lesz.
2019. máj. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Fiamat is megzsarolta ezzel egy 18 éves kiscsaj.

Felhívtuk a lrlkisegely szolgalatot.

Ott adtak tanácsot ,hogx kezelje ezt az ügyet.

Kiscsaj nem tett semmit !

Csak erzelmi zsarolás volt részéről.

Ne hagyd, hogx zsaroljon.!!

2019. máj. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az esetek 90%ában aki fenyegetőzik ezzel az nem teszi meg, vagy valami gyenge próbálkozása van amikor többen is vannak körülötte, és úgyis észre veszik. Ez érzelmi zsarolás és nem kell eltűrnöd. Nem a tiéd a felelősség, nem működött a kapcsolat és lezártad. Ennél többet nem tehetsz. Naponta százak szakítanak, ezen mindannyian átesünk életünk folyamán többször is, ő is túl fogja élni. Jó ötlet, hogy esetleg figyelmeztesd a családját, ha normálisak hogy szakítottatok, nem akarod őt megbántani, de figyeljenek rá. Nem a te felelősséged az sem, ha megteszi. Nem megerőszakoltad, hanem szakítottál vele.
2019. máj. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a legundorítóbb érzelmi zsarolás a világon.. nem szabad engedni neki. Ez a nő nem szeret téged, csak betegesen birtokolni akar. Nem valószínű, hogy megteszi. A helyedben szólnék a szüleinek, vagy egy barátjának, hogy ezzel fenyeget, úgyhogy figyeljenek rá. Innentől kezdve nem a te felelősséged.
2019. máj. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7%
Ha nem ronda vagy dagadt akkor add meg az elérhetőségét! Nekem pont olyan kell aki ragaszkodik.
2019. máj. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
47%

Aki az öngyilkossággal fenyegetőzik, az sosem fogja megtenni. Akiben valóban öngyilkos akar lenni, az nem fog vele fenyegetőzni, hanem szimplán megteszi.

Ez csak az önsajnáltatás része.

2019. máj. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!