Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Már nem tudom hogy mit lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem tudom hogy mit lehet még tenni érte. Van még egyáltalán remény?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel szakítottunk,ő szűz volt 39 éves korig.Én vettem el neki aztán tavaly májusban szakított velem a szülei miatt, újra össze jöttünk és szeptember végén megint szakított szintén az apja miatt.Azota sincs senkije és tesójával szoktam beszélgetni, persze fel jön a húga is mint téma. Tudom hogy el kellene felejtenem de annyira azt érzem hogy ő az igazi.Mégis teljesen el tűnt. De a tesójánál mégis kérdez utánam.Nem értem igazán hogy miért kell eldobni ha egyszer tényleg valóban boldogok voltunk.Tobben mondták hogy majd akkor fog keresni amikor már túl leszek rajta.Sajnos előttem se kellett senkinek a nő mert külsőleg nem fogja meg a férfiakat.Engem nem is érdekel milyen a külseje. Ráadásul pár napja kocsiból láttam és nagyon le volt robbanva. Beesett arc szóval nem volt olyan mint mikor jártunk.Sajnos nagyon szülő függő és apja miatt mindenről képes lemondani.El telt már 8 hónap és a tesója nagyon ritkán azért ajánlotta neki hogy miért nem ül le velem beszélni. De mindig döntés nélküli reakció van csak. Mint aki fél kimondani hogy nem akar vagy hogy akar. Volt 6 kapcsolat előtte és mindig volt valami baj de vele soha csak a szülei. Ráadásul az apja ott lakik pár utcával odébb és már 72 elmúlt. Próbáltam túl tenni magam de már nem megy. Érzem hogy szépen lerobbanok lelkileg már. Ha valaki ismeri azt az igazi nőt megtalálta érzést. Az tudja hogy miről szól az írásom. Már gondoltam hogy az életem befejezem mert bele fáradtam hogy képtelen vagyok családot alapítani. Aztán gondoltam szerelem kötésre is. Tudom másnak ez bolondság. De nem tudom mit lehetne tenni egyáltalán. Több ismerősöm szerint beszélni kellene vele. De amikor a nővére ezt múltkor felhozta neki akkor látta hogy könnyes lett a szeme. Én ráadásul 1 hete vissza adtam a képet amit anno adott magáról. Máskor ezeket a képeket kidobom de az övét képtelen voltam. Ettől is sírt állítólag de közben mérges is volt az hogy miért azt nem értem. Zaklatás nem volt mert én október óta nem voltam a házánál. Tanácsokat szeretnék kérni illetve csak nézeteket megosztani. Azt hozzá teszem hogy az apja nélkül biztos hogy már el tudtam volna jegyezni. Persze ezt is a szülővel kellett volna szerinte megbeszélni már mint a terveimet.
2019. máj. 25. 13:10
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

Ha az a nő valóban szeretett volna téged, akkor nem szakított volna veled 2-szer is(!) a szülei miatt. Mégis milyen dolog már ez? Az a helyzet, hogy az a nő egyáltalán nem szeret téged, csak bebeszélted magadnak, hogy ő az "igazi" és ezt az elképzelést nem akarod elengedni. Megérteni éppenséggel megértelek, mert én is voltam így, de ettől függetlenül a gondolatid hibás, egy téveszme.


Remény nincs. Illetve olyan értelemben nincs, hogy azért menjen vissza hozzád, mert szeret téged. Esetleg ha nem akad neki senki, akkor majd visszamegy hozzád, mert tudja, hogy te bármikor visszafogadod.


Jobban tennéd, ha lezárnád magadban ezt az egészet, és tovább lépnél.

2019. máj. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%

Megrontottad xd

Hát nemtudom mi lenne jobb :/

2019. máj. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
persze, egy pszichológus vagy valaki személylében, aki kiszedi belőle ezta görcsöt a szülei iránt, amiről nyilvána szülei tehetnek
2019. máj. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Januárban az apja küldte el pszichológushoz a nő el is ment aztán 1 hónap múlva abba hagyta mert hogy nem ér semmit. Tesója írt erről. Ő akkor is mondta neki hogy el szúrja az életét főleg hogy ugye már 41 lett és így lassan ki fut az időből hogy gyereke legyen. Mert hát elvileg akart.
2019. máj. 25. 13:44
 5/10 lilla64 ***** válasza:
71%
Hogy valaki 41 évesen érzelmileg még a szüleitől függjön,az nem normális dolog
2019. máj. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ezzel egyet értek, de egyszerűen nem tudok segíteni rajta pedig szeretnék. Csak mivel ő így úgy érzem el van nélkülem ez is nagyon fáj, hogy ilyen hirtelen hátat fordított. Ráadásul a szakítás előtt 1 héttel beszéltük meg hogy akkor oda költözöm hozzá és őrült hogy végre együtt leszünk teljesen, ráadásul még meg is kérdezte hogy át húzza e nekem a télre való ágyneműt, én ezzel úgy vagyok hogy ha valakivel szakítani akarok akkor nem így foglalkozom a másikkal. Szakítás napján is reggel semmi gond nem volt bár amikor beszéltünk telefonon akkor kicsit olyan kétségbe esett hang volt. Aztán délután meg hogy őrlödik és hogy lehet inkább be kellene fejezni és elengedni egymást... Én meg csak lestem...
2019. máj. 25. 14:00
 7/10 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha szereted akkor ne itt töltsd az időt. Elmész hozzá elétoppansz egy virággal megmondod neki, hogy mit érzel, száljatok be az autóba menjetek haza boldogan mint a filmekben.


Én ezt megpróbáltam egy lányért akit nagyon nagyon szerettem de a reakciója az volt, hogy hívja a barátját menjek el mert megver stb. -.-

2019. máj. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Uhh azért ez eléggé erős reakció volt akkor tőle. Persze minden szakítás más és más. Itt se 3.személy se egymás közötti vita (na jó az apját állandóan bele vonta mindenbe) meg hogy mondja el neki a terveimet.... A 21.századba ez nekem azért eléggé merész kérés már nem azért.Igaz hogy senki se tökéletes nyilván én se, de az általános kapcsolati problémák sose merültek fel. Ezért is nehéz ezen át lépni, mert vagy vita vagy hűtlenség mindig volt a másik felől. De ebbe semmilyen formában se. Komolyan nem is értem akkor hogy akart családot? Hát ennél sokkal többet ki kell bírnia egy kapcsolatnak. Nem egy egyszerű apai bele avatkozást. 40 évesen én is tudom mik a buktatók az egyij hozzá szóló írta is itt feljebb hogy hát nem szeretett mert ha szeret akkor nem hagy el. Ezzel egyet is értek. Ám a szülői hatást nem tudom hogy miket mondott rólam az apja illetve pár dolgot a nő elkottyintott nekem. Az sem volt kevés...
2019. máj. 25. 20:09
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez nem olyan egyszerű hogyha szeret akkor nem hagy el... mi tobb mint 7 evig voltunk együtt sok szép pillanat elsők voltunk egymasnak stb. Tudom, hogy szeretett nagyon de a barátnői és a szülei a munkatársai ellenem hangolták és hidd el akármennyire is szeretsz valakit ha nap mint nap ezt az impulzust kapod mindenkitol, hogy inkabb a masik fiuval probald meg rendesebb stb stb. Akkor beadod a derekad. Szóval ahogy a leirasodbol kiderul szeret csak ellened beszélték enben az esetben az apukaja. A te helyzeted mas mint minden emberé, itt nincs 3. Fél. Te döntesz harcolsz megpróbálod, es ha nem is sikerül akkor azt tudd mondani magadnak " én mindent megtettem " vagy tovabblépsz és kesobb banni fogod, hogy nem tettel meg mindent.
2019. máj. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát tegnap kapott egy közel 3 órán keresztül írt email kinyomtatva kb 20 oldal lett volna. A válasz is meg jött és persze hogy negatív. Hogy o bikdog volt és nagyon szerelmes de nem lehet helyre hozni a kapcsolatot meg hogy sokat vagyok a fejébe stb a végére még annyit írt hogy éld az életed... Írtam is neki hogy te sose eléd csak a szülő életét eléd és mind ezt 41 éves nő írja mint aki eddigi is annyira kellett a férfiaknak.
2019. máj. 28. 05:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!