Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek ciki, ha visszakön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki, ha visszakönyörgöm magam?

Figyelt kérdés
Szóval én 22 vagyok, a volt barátnőm 27. A korkulonbseg miatt raktam ki meg főként azért mert sokat veszekedtunk. Ennek 3 hónapja. De rájöttem, hogy a szomszédban sem zöldebb a fű, mindenhol lennének veszekedések. Csakhogy azóta még átlagos lányt sem találok, nem hogy egy ilyen tökéleteset. Ő cimlaplany kategória, diplomás és nagyon bújós, aranyos a személyisége is. Az ágyban eszméletlen. Mit szólna szerintetek? Nagyon sírt és könyörgött, hogy ne hagyjam el,de én elvagtam minden kommunikációs lehetőséget, eselyt se adtam neki. Félek nem lesz ilyen gyönyörű barátnőm már aki önmagáért ennyire szeretni fog.

2019. máj. 31. 11:05
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
65%

Nem talált senkit.Soha nem megalázó szerintem megpróbálni valakivel ùjrakezdeni.

Nekem az jött le akkor is,hogy azt szereted,hogy valaki ilyen nagyon szerelmes beléd.De Te tudod.

Én nem látok kivetnivalót abban,ha valaki őszintén békülni akar.

2019. máj. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Annyi mindent írnék neked öcsém, de miattad nem lesz 180 a vérnyomásom. :D
2019. máj. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

Utolsó, kérlek! :D

Tobbieknek köszönök a választ.

Arra jutottam, hogy hezitálok, mert a hiszti amúgy meg nem hiányzik, de a lány igen.

2019. máj. 31. 14:36
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Itt te vagy a hisztigép.

Hosszútávon a lány járt jól a szakítással.

2019. máj. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mi a jóistennek dobtad ki?
2019. máj. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Mert elegem lett a hülyesegeibol. Azt hittem más majd nem fog hisztizni, de tévedtem, olyan nő nincs.
2019. máj. 31. 17:19
 27/28 anonim ***** válasza:
45%

Okosan kell csinálni!

Lehet Ő is tanult a leckéből és most más és jobb lesz!

Úgy közeledj feléje hogy nemleges a válasz esetén viccnek vehesd a kérdést, és akor nem lesz ciki!!!

2020. dec. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Ideggyenge a kérdező. Azok mondják mindenre hogy hiszti.
2023. jan. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!