Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek ciki, ha visszakön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki, ha visszakönyörgöm magam?

Figyelt kérdés
Szóval én 22 vagyok, a volt barátnőm 27. A korkulonbseg miatt raktam ki meg főként azért mert sokat veszekedtunk. Ennek 3 hónapja. De rájöttem, hogy a szomszédban sem zöldebb a fű, mindenhol lennének veszekedések. Csakhogy azóta még átlagos lányt sem találok, nem hogy egy ilyen tökéleteset. Ő cimlaplany kategória, diplomás és nagyon bújós, aranyos a személyisége is. Az ágyban eszméletlen. Mit szólna szerintetek? Nagyon sírt és könyörgött, hogy ne hagyjam el,de én elvagtam minden kommunikációs lehetőséget, eselyt se adtam neki. Félek nem lesz ilyen gyönyörű barátnőm már aki önmagáért ennyire szeretni fog.

2019. máj. 31. 11:05
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
94%

Egy ilyen öntelt lúzertől többé nem fog szóba állni.

Te nem szereted, csak félsz, hogy nem lesz jobb. Ennél szánalmasabbat el se tudok képzelni.

2019. máj. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
93%

Akkor meg minek tetted fel a kérdést?

Írjál rá, azt csá, ki a fenét érdekel a nyomorod?

2019. máj. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
92%
Nem érdemled meg, de attól még megpróbálhatod. Hátha ezután értékeled, amid van.
2019. máj. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
90%
Remélem megjött közben az esze és a képedbe röhög, de ha ennyire biztos vagy benne, hogy visszafogad, akkor mi a francnak írkálsz ide?
2019. máj. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
60%
Kíváncsi leszek, kérlek, írd meg, hogy mi történt. Mindenki hibázhat.
2019. máj. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
83%

Egy próbát megér, de készülj lelkileg arra is, hogy most te esel a padlóra.


30n

2019. máj. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
91%
Miért a kretének szerencsések?
2019. máj. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem egy dolog.Ha tudja, hogy azért dobtad ki,mert valakinél próbálkoztál akkor ha most elkezdesz ,,udvarolni" neki azt is tudni fogja, hogy nem úgy jött ki a számításod mint tervezted és ,,ha nincs lúd ,jó a szamár is" alapon próbálsz hozzá visszamenni.Ha csak egy kis önérzete van,bármennyire nem tette túl rajtad magát el fog hajtani.
2019. máj. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
76%

Simán ki fog veled békülni.Sztem nem is ciki,ha megoróbálod.Miért is lenne az?Mindenki hibázhat.

Inkább az a baj,hogy nem azért próbálnád meg ùjra,mert rájöttél szereted,hanem mert nincs senki,de senki aki akadna egy ujjadra is,és félsz,hogy nem találsz olyat,aki így szeretne Téged.Ez jött le a leírásodból.Önző okokból meg inkább ne békülj,mert ùjra meggondolod magad.

2019. máj. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Neki minden ujjára 10 is akad. Csak ettől félek hogy már valakivel komolyabban ismerkedik. De nem akarom megalazni magamat se azzal, hogy írok neki.. És ha nem szeretném őt nem is járna rajta az eszem minden percben.
2019. máj. 31. 13:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!