Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért tette?

Figyelt kérdés

Barátommal a napokban szakítottam. Sokszor nem törődött velem, majd mikor összeköltöztünk, gusztustalanul kezdett el viselkedni, ami miatt szakítottam vele, majd leléptem haza. Szóltam neki, hogy x időben még vissza fogok menni a lakásba a cuccaimért, és amikor visszamentem, úgy viselkedett, mintha kicserélték volna. Hirtelen kedves lett, kitakarított, kaját csinált, megkínált édességből engem, ha valami illetlent tett, azért elnézést kért. Amikor elnevettem magam rajta, akkor azt mondta, hogy tudja hogy most azt hiszem, hogy nekem szól a "műsor", de ez nem így van. Egyébként nem tudom honnan szedte, mert nem is ezen nevettem.


Szerintetek hirtelen miért mutatja azt, hogy ő milyen marha udvarias és rendes, miközben hónapokig egy tapló paraszt volt, aki a seggét se mozdította meg semmiért sem?


Ezzel nálam akart elérni valamit?

Nem megyek vissza hozzá, megérteni akarom ezt a viselkedést.


2019. máj. 31. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet fellélegzett, miután megszabadult tőled.


Vannak olyan emberek, akik képtelenek szakítani, ezért a másikból provokálják ki azt.

2019. máj. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha igazad van, akkor elveszítettem egy manipulatív embert, akiért nem kár.
2019. máj. 31. 17:18
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az dobta fel így hogy már nem vagy ott. Teljesen felszabadult.

És jövő héten már más lány lesz abban a lakásban

2019. máj. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt majd meglátjuk. Jövő héten még megyek vissza a maradék holmimért.
2019. máj. 31. 17:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor lehet jobb ha felkészülsz egy találkára valakivel :D
2019. máj. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszem.
2019. máj. 31. 21:30
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyébként baromira rosszindulatú vagy. Nem értem, hogy honnan van ennyi frusztráció benned.
2019. máj. 31. 21:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Vagy neked szólt a műsor, vagy azért ilyen, mert vége lett, sose mondjuk meg, nem ismerjük.
2019. jún. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!