Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek, nem tudom elfeejte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, nem tudom elfeejteni, és már az öngyilkosságon gondolkodom? 27/L

Figyelt kérdés

Beleszerettem valakibe, akinek menyasszonya van. Persze lehet mindezt meg is érdemeltem..

Igazából úgy volt hogy pár hónapon belül mikor el tud majd költözni tőle a lány elhagyja, és velem szeretne lenni. Sokáig elutasítottam mindenféle közeledését, és hónapokig csak beszélgettünk arról amit egymás iránt érzünk, de utána történt egy csók és onnantól már nem volt megállás.

Elhagyta a lányt, de hiányzott neki ezért visszament hozzá. Azt mondja, mindkettönket szeret, de az elmúlt évek miatt a bnőjével, mégis el kell fejetenünk egymást.

A kollégám, és látom minden nap, folyton az jár a fejemebe meg akarok fogni a kezét, meg akarom csókolni ölelni, közbe jóban vagyunk de ő tartja a távolságot és látom hogy szép lassan felejt el engem, ami iszonyúan fáj. Gondolkodtam a munkahely váltáson de azt nem bírnám ki hogy többet ne is lássam abba is belehalnék...

Nem tudom, mit kéne tennem én már csak meg akarok halni..


2019. jún. 3. 17:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
19%
Őt szereted vagy az érzetet amit okoz?
2019. jún. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Egy ilyen ember miatt akarsz meghalni, aki játszott veled meg az érzéseiddel? Menj el máshová dolgozni, hidd el, hogy az idő segít elfelejteni és lesz majd olyan az életedben, akinek te és csak te leszel az igazi. Olyan, aki tényleg megbecsül.
2019. jún. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%

Nem te vagy az első akivel ilyen történik.


Neki van más valaki, akit jobban szeret, ha téged szeretne eléggé és te kellenél neki akkor veled lenne, DE! Te nem kellesz neki.

Azaz így szeretlek úgy szeretlek meg csak bla bla bla...


27 éves vagy. Kapd össze magad. Sokan túlesnek ezen.


Neki könnyebb mert van valakije akit jobban szeret, neked meg nincs senkid...és emiatt a hülyegyerek miatt nem is lesz majd mert leköti a gondolataidat..


Ne b**azd el az életed.


Amúgy meg aki öngyilkos akar lenni az meg is teszi és nem filózik rajta.

2019. jún. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
EGy ilyen pasi miatt inkább ne legyél öngyilkos. Megcsalta a barátnőjét és "mindkettőtöket szeret". Inkább egyikőtöket sem.
2019. jún. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy így ennyi alapján egy igazi pöc$nek hangzik, de sajnos nem az,velem is meg a barátnőjével is végig őszinte volt és nagyon szenvedett az egész szitu miatt..

És ettől csak meg nehezebb, hogy tudom ő nem rossz ember, csak én nem kellek neki...

2019. jún. 3. 17:54
 6/14 anonim ***** válasza:
67%

óóó b**asszki :)


menj el egy szoliba, aztán frissítő masszázsra, aztán fodrászhoz, aztán kozmetikushoz, aztán, menj el vásárolni vegyél valami ruhát magadnak, estére meg ne kínlódj a kajával rendelj egy pizzat, vegyél egy üveg bort

2019. jún. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%

Hát, ha az életed tényleg ennyivel kevesebbet ér, mint ez az áruló, hazug patkány (a nője miatt mondom, nem miattad), akkor gondolkodj rajta csak tovább. Aztán mikor rájössz arra, amit mondtam most, akkor leesik, hogy 27 évesen még qrvára nem ilyen baromságokon kellene agyalnod, főleg nem ilyenek miatt. Ha még tudom, hogy kárt tettél magadban, megkereslek és seggbe rúglak.

32/f

2019. jún. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%
Hu, szegény, de szenvedhetett, míg egyik nőről járt a másikra. Most tényleg őt kell sajnálni ebben a történetben? Ő az áldozat, ő az aki sérült, akit megaláztak?
2019. jún. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szenvedett? Ja. Előadta a drámakirálynőt, amit szépen meg is kajáltál.
2019. jún. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

7-esnek igaza van.... "mint ez az áruló, hazug patkány (a nője miatt mondom, nem miattad), "


csak te kérdező ezen véletlenül sem gondolkodsz

2019. jún. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!