Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Romokban az egész életem,...

Romokban az egész életem, öngyilkosságon gondolkodom. Ti mit tennétek? 19/F

Figyelt kérdés
Hónapról hónapra élek együtt egy albiban az az alkoholista apámmal, sajnos nem kerese annyit hogy egyedül tudjak élni.Nincsenek barátaim sem haverjaim...általános iskolában én voltam az osztály csicskája mindenki engem csesztetett piszkált, soha senki nem játszott velem. Középsulira nagy bőrfejű lettem akkor azt hittem ők barátok. De mára már rájöttem hogy csak addig voltam span amíg a suli tartott. Így utólag visszagondolva nagy hülyeség volt, de JÓ VOLT VALAHOVA TARTOZNI. Elköltöztem a városomból lett egy barátnőm akivel az elején csodás volt de mára már az is egyre mélyebb ponton van a kapcsolatunk de annyira szerelmes vagyok belé hogy nem tudnám elhagyni. Vannak napok hogy éhezek mert apám elveszi a pénzem hogy eligya próbáltam tenni ellene...sajnos nem megy... úgyérzem így már nincs értelme folytatni az egészet..de ti mit tanácsolnátok? semmi más kiutat nem látok ebből a pöcegödörből...

2019. máj. 20. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Az öngyilkosságnál még az is jobb megoldás ha elmész a pálmafás trópusi paradicsomok egyikébe. Ott az örök nyárban nincs fűtésszámla és valahogy a lakhatást is megoldod. Ha ott az őslakos mosolygós lányok közös halfogásból megélnek, akkor te is meg fogsz. Ilyen minimális életre számítva ott aztán úgyis többet is fog nyújtani az élet. Vagy tán itthon több kilátás van? Nem hinném. Sőt, még rezsit és lakbért is fizethetsz, plusz el kell viselned az alkoholista apukádat is.
2019. máj. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%
Sajnalom hogy így élsz de még tudsz változtatni szerencsére fiatal vagy azt tanácsolnám hogy szerezz barátokat vagy egy baratot de az igazi legyen akivel megtudsz mindent beszélni vagy aludni tudsz nála,vállalj több munkát (tudom hogy könnyű mondani )csinald adddig míg saját albérletet tudsz váltani ..vagy lakótárs is lehet és felesben fizetitek a albérletet minél többet törekedsz annál jobb éd jobb lesz ...legjobbakat kívánom !
2019. máj. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
15%

Lehetőség 1.: Elfogadod, hogy egy selejt szar vagy, és eutanizálod magad.


Lehetőség 2.: Kitalálsz valami okosságot, amire az utolsó cigány is képes.


Győzike apja miből lett milliomos? Géprongyokat gyűjtött, és bálázva eladta Franciaországba. Ilyet te is tudsz, nem?


A legtöbb nyomorgó szerencsétlen azért az, mert mindenáron valami képzelt szabályok mentén akarja élni az életét, és ezek közül a legfőbb, hogy engedély nélkül semmit sem szabad csinálni. Miért is?

2019. máj. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
12%
Menny ki küdlföldre* ezt még kihagytam(2.valaszolo)
2019. máj. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
37%
en is sokat gondolkodok ezen mostanaban. nem igazan tudok elorw jutni, mert a csaladom lelki terrorban tart es zsarolnak. meg egyenlore kitartok, elek naprol napra azt ennyi. lesz ami lesz.
2019. máj. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
82%
Figyelj, mindenhonnan fel lehet állni. Hidd el. A világ azon felébe születtél, ahol nincs háború, diktatúra (mint pl észak korea), nincs éhezés, ezen felül, bármikor kimehetsz külföldre is amikor kedved tartja, szabad vagy mint a madár. Valószínűleg egészséges is vagy, hisz gondolom nem a kórházból írogatsz. Gondolj bele, hogy mennyi jó adottság van körülötted amit alapnak veszel. Rengeteg ember még így is szívesen cserélne veled. Csak próbáld kicsit más szemmel is nézni a világot, és meglátod hogy nem is olyan borzalmas, mint ahogy elhiteted magaddal.
2019. máj. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nyilván, ha így nőttél fel, az eléggé beszűkíthette a látókörödet, miközben van egy csomó lehetőség, amihez nem kell pénz. Pl. elmehetsz ökofarmokra önkéntesnek, amivel több legyet ütsz egy csapásra. Egyrészt természetben, jó levegőn vagy - ezt Svédországban konkrétan felírhatják hivatalosan depressziós embereknek, mint egy gyógyszert. Másrészt hasznos munkát végzel, ami szintén nagy segítség akkor, amikor értelmetlennek gondolja az ember az életét. Mert foglalkozol a növényekkel, és azok cserébe nőnek, gyümölcsöt hoznak, ez nagyon látványos. Ha állatokkal foglalkozol, azok meg szót fogadnak neked, szeretnek téged és ez is hatásos. Ezek igazolt pszichés szükségletei az embernek: a hasznos munka, látni a munka gyümölcsét, ezért jelent az irodai munka, meg az elvont munka (pl. táblázatkezelés) fokozott stresszt és hiányérzetet. Aztán van egy olyan előnye is, hogy a munkáért legtöbb helyen szállás, étel mindenképpen jár. Megismerhetsz új embereket és általában az ilyen helyeken igazán melegszívű emberek élnek. Plusz ugye nem kell tovább "élvezned" jóatyád társaságát. [link] [link] Külföldi és most már magyar farmokat is találsz. Utazni meg lehet autóstoppal, én rengeteget stoppoltam.

Aztán az is viszonylag könnyen megelőzhető, hogy eligya a fater a pénzed, tartsd bankszámlán. Vannak nulla forintos bankszámlák, pl. Gránitbank, Magnet, igaz, hogy a bankkártya az kerül valamennyibe.

2019. máj. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!