Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy viseljem el, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viseljem el, hogy egy munkahelyen vagyunk vele és a barátnőjével?

Figyelt kérdés
Együtt dolgozunk mind, iszonyat fájdalmat okoz, de a munkahelyem meg jó és szeretem, de így folyton fellángol bennem egy csomó harag, és a fájdalom. Szerencsére nem minden nap vagyunk benn egyszerre, de így is nagyon fáj. Hogy tudnám elengedni a dolgot? Hogy ne fájjon hogy már más a fontos?
2019. jún. 3. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
meg kell tanulnod levegőnek nézni őket, másképp nem megy...
2019. jún. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hasonló szituban voltam, én 3 hónap után kiléptem, mert nem bírtam idegileg. találtam új munkahelyet, az is elég jó, fizu több is, és soha nem látom őket már együtt, blokkoltam őket fácsén is meg minden. ez volt egy éve, már őj párom van, akivel boldog vagyok.

szerintem fontold meg, hogy továbblépsz.

2019. jún. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is végig kell néznem olyan dolgokat, amik nem esnek jól. Rám nem volt sokszor két percre, annak a nőnek minden nap teszi a szépet, hívogatja, egyebek. Persze őt sem szereti, ezt látom a tetteiből. Minden esetre én az akaraterőmet most arra használom, hogy akkor is talpon maradjak, és sz.. rjam őket telibe.
2019. jún. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!