Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennétek, ha a pasitok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a pasitok a munkahelyén minden nap órákon át a volt barátnőjével dumálgatna interneten?

Figyelt kérdés
A nő külföldön van, marad is valószínűleg, ritkán jár haza, de ez a "baráti kapocs" (?) annyira szoros köztük, hogy szinte elválaszthatatlanok. Tudom, hogy engem szeret és nem hagyna el, mégis, reggelente már gyomorgörccsel ébredek, hogy "munka" címén megint szórakozni fog a nővel. Ettől persze rossz kedvű és feszült vagyok, amit ő nem ért, számára ennek semmi jelentősége.

2013. febr. 1. 09:12
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
17%
Egy idegen helyen van, ahol nincsenek barátai, és senkit nem ismer. Ott az exe online, már miért ne beszélgethetne vele?
2013. febr. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
76%
Ha semmi jelentősége, akkor gond nélkül megszakítja vele a kapcsolatot. Mert azért csak van jelentősége, mégha nem is az ő részéről, hanem a tiédről. Neked van gyomorgörcsöd, és a párodnak ezt figyelembe kellene vennie.
2013. febr. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%

09:15

Keresetek már nekem is egy munkahelyet, ahol órákat lehet chatelni, utána meg hazamenni. És az ilyen ember ezért még fizetést is kap. Bhöe.

2013. febr. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Hatodik éve van kint a nő, vannak barátok már, tehát nem a magány miatt...
2013. febr. 1. 09:20
 5/37 anonim ***** válasza:
27%

Persze szakítsunk meg egy barátságot, mert a párom féltékeny... Van benne realitás... Tényleg.

Fogadd el, hogy úgysem találkoznak, és ha beszélgetnek az neked miért fáj? Ugyanígy éreznél akkor is ha egy ismeretlen nővel beszélgetne naphosszat... Csak akkor nem tudnád ráfogni, hogy: "Mert az exével trécsel és ezért zavar".

Egyszerűen féltékeny vagy.

2013. febr. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
Beszéld meg a pároddal, hogy ez zavar téged. Miért nem veled csetel? Miért nem szakítja meg vele a kapcsolatot? Ennyire fontos még számára? Én biztos szólnék neki.
2013. febr. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
3# Kérlek, Menj el bármelyik kormányzati szervhez. (Önkormányzatok, hivatalok, stb) A közszférában ezt megteheted. Pl egy ismerősöm az önkormányzatnál dolgozik, jogászként, és ráér fészbukolni egész nap...
2013. febr. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Saját cége, szabadon osztja be az idejét. Jön-megy, netezik stb. A nő viszont naphossza unatkozik ott külföldön, alig várja, h dumcsizhasson.
2013. febr. 1. 09:23
 9/37 anonim ***** válasza:
Hozzá tenném azt is, én is voltam ilyen helyzetben. Hogy csak barátok. Aztán fél év után derült ki, hogy mindenfélét hazudott az exének rólam, persze nem túl szép dolgokat. Elég naív voltam, hogy engedtem a kapcsolattartást közöttük... Ha féltékeny vagy, jogosan vagy az, hiszen ő mégis az ex, akivel órákat beszél. Nem normális dolog.
2013. febr. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
Ez érdekes. Ennek mi jelentősége van, akkor fog kiderülni, ha haza fog jönni. Egy biztos, sok minden szóba kerül, sőt biztos is. Milyen munkahely ahol ,ezt meg lehet tenni. A másik a csaj is mit csinál? Nézd Te bírod ameddig bírod. Bár tudjuk jól, Te ettől egyre idegesebb leszel és frusztrált. Ez a kapcsolatotokra rá fogja nyomni a bélyegét. Semmi jelentősége? Lehet mégis várja és élvezi ezt minden nap. Nem egyszerű. Ebben tanácsot adni? Hát nem hiszem lehet, Te ismered,látod mi a helyzet. A beszélgetést nem fogja abbahagyni. Ez tuti. a csaj meg egyszer csak hazajön.
2013. febr. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!