Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek ha szakítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha szakítás után vissza szeretném hódítani és ráadásul egy munkahelyen is dolgozunk?

Figyelt kérdés
Tegnap szakítottunk a barátnőmmel. Fájdalmas szakítás volt, mert még mindig rettenetesen szeretjük egymást, de van 1-2 ok, ami miatt ő nem vállalhatta fel a kapcsolatunkat és azt mondta, hogy ebbe beleőrül és ezert történt a szakítás. Eddig rengeteget beszéltünk melón kívül, chat, telefon, minden és mindig nagyon nagy az összhang, sohasem veszekedtünk, úgy érzem, hogy egymásnak vagyunk teremtve. Tegnap este a szakítás óta semmit nem beszéltünk és már most rettenetesen hiányzik, szinte semmit sem alszom az éjjel. Rettenetesen fáj a hiánya és nem tudom mi lesz majd, ha találkozunk munkába. Ott nem tudom elkerülni, mert van, hogy közös feladatok is vannak. Viszont én már most tudom, hogy ezt folytatni szeretném, a célom az, hogy visszahódítsam és megoldjuk a problémákat, de fogalmam sincsen mitévő legyek és hogy álljak hozzá ezek után melóban. Tartsam a távolságot? Vonuljak el és éreztessem vele a hiányomat? Vagy kezdjek el körülötte legyeskedni, udvarolni? Nem tudom mi legyen, mi a helyes megoldás. Előre is köszönöm a válaszokat!
2019. febr. 28. 04:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért nem lehet felvállalni?Mindent fel lehet,ha akarja.Majd az idő megoldja,Te meg mondd el Neki,hogy érzed magad,hogy Neked ő kell,és nem tudod feladni.
2019. febr. 28. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gondolom a munka miatt nem lehet.Mondd meg neki,hogy ha ezen múlik,keresel egy másik állást.
2019. febr. 28. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mièrt nem válogatta fel a kapcsolatot? Van rá esèly, hogy ezen változtassanak, ès normális kapcsolatban legyetek? Ha nincs, akkor èrtelme sincs újra kezdeni, csak újra ès újra feljönne ez a problèma.
2019. febr. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!