Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megcsaltam a barátnőmet....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátnőmet. Elsőre rosszul érintett a dolog, de már nem érzek lelkiismeretfurdalást. Valami baj van velem?

Figyelt kérdés

Megcsaltam a barátnőmet az egyik buliban összeismerkedtem egy lánnyal, kavargattunk, végül szobára mentünk. Úgy magyaráztam meg magamnak, hogy a lány testét kívántam, nem a lelkét, mert a barátnőmet szeretem. ezért nem is vagyok rosszul, de tudom, hogy rosszat tettem, de nem zavar. Szóval az zavar, hogy nem zavar a dolog.


Szakítani nem lehet, mert barátnőm apjával jóban vagyok, és ő egyengeti a kezdő lépéseimet az egyik munka világában, azon a jogon, hogy a lánya pasija vagyok.


Mit kellene most tennem? Hogyan lehetne őszinte bánatom? És szakítsak? Mi vagyok én, mi a baj velem?


Teljesen a káosz kérlek segítsetek.


Egy megtört lelkű férfi.


2019. jún. 6. 17:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
8%

# 10/10

Ennyi , ez meg sem történt!

Csak máskor ne menny el idáig , mert nem lesz pap aki feloldozzon !

2019. jún. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze, mindennél jobban szereted és csak botlás volt. Máshol meséld ezt. Ki fog derülni, szerintem jobb, ha tököt növesztesz és előbb közlöd. 31F
2019. jún. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
De ki fog derülni.. Exem is úgy gondolta, hogy másik városban, majd nem fog kiderülni. Dehogynem. Hidd el megérezzük!
2019. jún. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

A megcsalások nagy része beismerés formájában lát napvilágot. Ne akarj bűntudatot kelteni magadban mert az fog lebuktatni. Minden bizonyítékot semmisíts meg, ha vád ér tagadj az utolsó pillanatig. Ez a megérezzük egy ócska duma.

Ha ezeket betartod mindvégig, és eltemeted magadban az egészet és elefelejted nem fog kiderülni. Ne a féltékeny pancser kommentelők szavára adj.

Ha esetleg meg úgy érzed nem érdemled meg a melót akkor úgy lépj le hogy ne mondd el hogy megcsaltad, hanem természetesen.

Sok sikert!

2019. jún. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazán szeretnéd a lányt, és nemcsak a vele járó extrákat(apuka egyengeti a karriered, fix puni) szeretnéd, akkor bizony lenne lelkifurdalásod, ennyi. Én szakítanék, ez a korrekt vele szembem.
2019. jún. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

"Egy megtört lelkű férfi."


te nem férfi vagy, csak egy szánalmas farok!

2019. jún. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Nos igen, lehet mégsem szeretem a lànyt.


Ezen ma gondolkodtam. Köszi a vàlaszokat, sziasztok.

2019. jún. 9. 02:25
 18/18 anonim ***** válasza:
Felejtsd el ezt a kalandot. Ugyis lesz kovetkezo :)
2022. jún. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!