Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Újra találkozunk, szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újra találkozunk, szerintetek miert?

Figyelt kérdés

Meg telen ismerkedtünk nagyon jól voltunk együtt, aztán lezárta, mondvan távoli országba fog költözni a nyaron es nem akar nagyobb fájdalmat mindkettőnknek, jobb az elejen lezárni. A következő időben többször is kerestem, de ereztem hogy nem erdeklem, elutasító volt így hagytam.


Időközben hosszabb időre elutaztam es múlt héten jöttem vissza gondoltam megkerdezem tőle whatsappon miujsag.


Elég hamar válaszolt, érdeklődőnek tűnt es azt irta amint raer találkozhatunk egy italra. Végül ezen a héten talalkozni is fogunk, de azt irta ne egy cigire fussunk össze hanem egy alkalmasabb időpontban menjünk el vacsorázni.


Azt is irta legalábbis kiderült a szövegből hogy kapcsolatban van ami (egyelőre) távkapcsolat, a másik most volt itt magyarorszagon egy hétre.


Nem tudom mire vélni a dolgot.


Egyrészt azt gondolom elég sok idő eltelt es már nem érez semmit ezért hajlik a találkozás fele.


Másrészt gondolom már nincs sok neki itt hatra mert elvileg nyaron költözik. Talán ebben a tudatban könnyebb talalkozni.


Harmadrészt es ebben reménykedem de tudom ez nagyon részrehajló, hogy mégis hiányzom neki valamilyen szinten, lehet hogy a mostani kapcsolatánál en érdekesebb voltam (nagyon egy síkon voltunk es talán o többet is érzett mint en szóval o hajtotta az ismerkedést előre akkor) es mégis enged magának es találkozik.


Azért furcsállom mert o irta hogy szívesen találkozna velem, o javasolta a közös vacsorát is (pedig általában otthon főz magának egyedül) en írtam is neki hogy en egy cigire is szívesen osszefutnek.


Nem tudom mit gondoljak remelem a lényeges infók le lettek írva, annyi hogy a szakítás szerintem erőltetett racionális lépés volt de nem ismerem a jelenlegi környezetet lehet csúszik a költözés vagy nem is megy el, lehet hogy a másikban csalódott stb stb.


Ennyi alapján szerintetek mi lehet a megváltozott, proaktív hozzáállás oka?


2019. jún. 11. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
szia hát ez nehéz helyzet és hát nem árt mögé nézni. egy vacsora még talán nem jelent semmit.szerintem el kell dönteni hogy el mész e vagy sem aztán ugyis kiderül. az a baj hogy reménykedni meg nem szabad mert akkor a legrosszabb. persze az hogy jelezte hogy van kapcsolata azért az egy őszinte jelzés feléd.
2019. jún. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak boldog,és jól van,ézert megy bele a találkozóba.
2019. jún. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Te írtál rá, ő csak válaszolt. Ráadásul van valakije. Nem fűznek hozza nagy reményeket.
2019. jún. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Èn igazából tèged nem èrtelek. Mit akarsz, mit vársz ettől a helyzettől? Szakítottatok már az elejèn, mert úgy sem lehetne normális kapcsolat, hisz költözik. (Vagy csak jó kifogás volt, tökmindegy). Erre te loholsz utána, hiába elutasító, csak írsz neki újra. Aztán most mèg találkozhatok is, mikor elvileg már kapcsolata van... Kèrdem èn minek??? Mi èrtelme?

Eleve egy távkapcsolat, pláne így, hogy annak is indul, ès hosszú időre szól, felesleges időhúzás.

2019. jún. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megakar dőfni.
2019. jún. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!