Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy tegyem túl magam rajta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem túl magam rajta, hogy egyik pillanatról a másikra minden magyarázat nélkül lelépett?

Figyelt kérdés
Randiztam egy fiúval, közös munkahelyünk van, de ott ritkán futottunk össze azelőtt. Nem rég kezdtünk el beszélgetni fb-on, majd találkkztunk 2x személyesen is. Minden jól alakult, jól kijöttünk, sokat nevettünk, összebújás és csók is volt. Aznap még írt nekem, minden rendben volt, másnap én írtam, de akkor is jót beszélgettünk. 3.nap ő írt ismét, de elég későn, írta is, hogy történt valami váratlan esemény, ami megkavarta a napját. Ezt követően 2 napig nem beszéltünk, majd én írtam neki, h hogy alakul a hete, tudunk-e találkozni (mivel vidékre utazott pár napra). Annyi választ kaptam, h ne haragudhak, h nem írt, szar napjai voltak és semmi nem úgy alakult, ahogy akarta. Mondtam, h meséljen, ha gondolja, de arra már nem is reagált. Azóta (4 napja) nem beszéltünk. Tényleg ennyire hülyére vettek vagy létezik erre magyarázat? Így még sosem hagytak faképnél, nagyon nehéz feldolgoznom, mivel semmi magyarázatot nem kaptam és fogalmam sincs, hogy mi történhetett. Mindenesetre az élet nem áll meg, dolgozni kell, de jelenleg nem vagyok olyan állapotban. Hogyan szedjem össze magam, hogy legalább ne bőgjek a legváratlanabb pillanatokban?
2018. nov. 4. 21:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

-.-


Ha ilyen kis érzékeny vagy akkor kérj szabit. Én pár napos brahizás után még senkit nem tudtam ennyire "szeretni".

2018. nov. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom képbe jött egy excsaj, aki jobban kéne, de te is jó lennél talonba, ha már kanos.


Csak offold, nem ér annyit, hogy sírj miatta.

2018. nov. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy túl érzékeny vagyok, de ennek a tudatától még könnyebb.
2018. nov. 4. 21:32
 4/10 A kérdező kommentje:
*nem könnyebb
2018. nov. 4. 21:32
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Bármi is történt, ne akarja veled megosztani, valószínű, hogy nála nincs meg, ami nálad. Lépj túl ezen az emberen.
2018. nov. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is összejött mással. Hagyd a csudába.
2018. nov. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt valaki más is a képben. Örülj neki, hogy ennyivel megúsztad! ... bár tudom, hogy ez most nem vigasztal...
2018. nov. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
29%
Lennék én már búfelejtő is. 😏 Jer ide!!!
2018. nov. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%

Jesszus szedd már össze magad! 2 alkalmas randi után ne legyél már ennyire összezuhanva, hogy ne legyél munkaképes. Mi lenne, ha több éves kapcsolatba hagynának ott?

Viszonylag gyakori dolog ez az ismerkedős szakaszban, ezért nem kell akkor meg keszpénznek venni semmit.

Valószínű több vasat tartott a tűzbe, és a másik jobban izzott.

Ok, csalódott vagy, de ez azért igy akkor is erősen túl van reagálva a részedről.

2018. nov. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

En megertelek, en is pontosan igy jartam egy kollegaval tobb mint 3 evvel ezelott. En gyorsan kerestem mast bufelejtonek, meg akartam mutatni neki, hogy nelkule is tudok vigan elni. Talaltam is eleg hamar, immar 3 eve egyutt, fel eve hazasok :)

Fel a fejjel, lesz ez jobb is

2018. nov. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!