Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Időkérés meddig?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Időkérés meddig?

Figyelt kérdés
Én és a pasim jól osszevesztunk, mire én időt kértem. Akkor biztatott, hogy gondoljam at es ne higgadjak le. Ket het múlva megkerestem és mondtam, a vitáink ellenére szeretem és boldog vagyok vele. Erre közölte, hogy ő most nyugalomra vágyik, ő sem tudja mi akar. Közben beszéltem egy két baratjaval és mindenki azt mondja, magában van fordulva, depis. Talán csalódott bennem, és fáj neki, hogy ide lyukadtunk ki? Próbálok türelmesen várni, mert amikor én időt kértem, ő sem irkalt és jobban is tette. Fb-mat folyton nézegeti, vagyis érdekli mi van velem? ?
2019. jún. 17. 05:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az időkérésnek sosincs értelme. A felmerülő problémákat meg kell beszélni és közösen megoldani. Ha pl. együtt laktok, akkor a másik ilyenkor visszaköltözik a szüleihez? Nevetséges.

Viselkedjetek már érett felnőtt emberként!

2019. jún. 17. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Figyelj szerintem volt értelme! Nekem segített lehiggadni, mert először olyan duhos voltam, hogy mindenfélét rakiabaltam sértettségemben. Annál biztosan jobb, mint hogy feleslegesen bantsuk a másikat, mert haragosak vagyunk!
2019. jún. 17. 06:16
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy napnál több idő sosem kell lehiggadni és átgondolni a problémát. Mivel ez két hét volt, ami olyan, mint a próbaszakítás, ilyenkor szokták félrekeféléssel kiengedni a gőzt, aztán, ha igényt tart az emberre a másik, akkor szó nélkül lelép vele, ha meg nem, akkor vigyorogva, mintha misem történt volna, visszapofátlankodik a párja életébe, több kevesebb sikerrel. Mit gondolsz, a fb-ot miért nézi, miért depis, miért kellene neki idő (neked kéne kaparni egy kicsit az az igazság, mert te voltál az, aki megbukott konfliktuskezelésből)?

32/f

2019. jún. 17. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyet èrtek az előttem szólókkal. Lehiggadni elèg max egy nap, aztán lehet megbeszèlni a problèmát. 2 hèt rengeteg idő, pláne hogy teljesen bizonytalan volt, nem tudhatta a másik, hogy mikor fogsz jelentkezni, ès mivel. Addig kètsègek között volt, persze, hogy megingatta.

Èrtelmes felnőtt emberek nem csinálnak ilyet. Arról nem beszèlve, hogy így a fő problèma, az ok, ami miatt így összevesztek annyira elhalványul, hogy már meg se lesz rendesen beszèlve, mert már nem azon van a hangsúly.

2019. jún. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Talán tini korban szoktak időt kérni, amikor drámáznak a 16 évesek. Gondolj bele, ha tök jól elvan nélküled két hétig, akkor minek tovább erőltetni ezt a kapcsolatot?

Mivel felnőtt párkapcsolatok kategóriába írtál, gondold már el, hogy ez hogyan kivitelezhető felnőttek között? Összeveszünk, én időt kérek, a férjem összecuccol és elköltözik valamelyik rokonához és ott csövezik, amíg lehiggad? Ne viccelj már!

Ha szeretek valakit és fontos a kapcsolat, akkor vezsekedés közben rácsapom az ajtót, futok egy nagy kört, vagy gyalogolok pár km-t, esetleg iszom egy pohár bort valahol, duzzogok, aztán ha kiengedtem a gőzt, hazamegyek és megbeszéljük a dolgot. Nem hagyjuk érni a feszültséget és a vitákat hetekig.

2019. jún. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki rám két hétig nem kíváncsi, akkor már később sem legyen. Minden vitánál két hét szünetet fogsz tartani? Így nem lehet rád számítani.
2019. jún. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

3-as teljesen jól leírta.

Ez az időkérés, olyan mintha szüneteltetnétek a kapcsolatotokat, amíg te lehiggadsz addig ő nyugodtan félrekefélhet, hisz ilyen alapon ezen időszakban nem vagytok kapcsolatban, ergo nem is megcsalás.

Nézegeti az fb, de miért? Hát ő még kikeféli magát másokkal amíg gondolkodsz, és ha azt látja hogy valaki majd megpróbál rádhajtani, akkor vissza fog menni hozzád :)

Igazából, hogy teljes legyen a sztori nagyon fontos lenne az is, hogy mi az amin összevesztetek? Mennyi ideje vagytok együtt?

Nagyon érdekel mi az amin 2 hétig kell gondolkodni.

Egy normális kapcsolatban ezt este lefekvés előtt meg szokták beszélni, hogy senki se aludjon el mérgesen, ami nem csak a párnak jó, hanem a környezetnek is, mert nem másokon töltitek le a mérgeteket.

2019. jún. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez csak a szakítás elodázása. Értelmetlen.
2019. jún. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!