Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Érdemes így együtt maradnunk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes így együtt maradnunk?

Figyelt kérdés

Tavaly összejöttem egy pasival.

Azóta nagyon sok víz lefolyt a Dunán és nem úgy alakul a kapcsolatunk ahogyan kellene.

Már én többször akartam vele szakítani de ő sosem engedte.

Most megint szakítás közel állunk.

Olyanokat csinál például, hogy szilvesztert együtt töltöttük, de reggel ébredés után már öltözött is és ment haza. Semmi sürgős oka nem volt erre.

Akkor randi után hajnalig a haverokkal vedelt.

Tavaly rám sosem volt ideje.

Haverokkal elment hosszú hétvégére de velem nem tudott eljönni sehová.

A találkozóink is heti 3-4 óra hetente.

Nekem ez kevés.

Vagy én vagyok hisztis így 30hoz közel? :/


2019. febr. 21. 13:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon gyenge, még kapcsolatnak se mondanám. Heti 3-4 óra, mintha barik lennétek. :) 30-hoz közel már komolyabb dolgokat kellett volna megélned vele.

Persze ha van időd és nem akarsz semmi komolyat akkor tökölj vele tovább.

2019. febr. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

"Már én többször akartam vele szakítani de ő sosem engedte."


Ez nem az ő engedélyén múlik. Úgy látszik, mégsem annyira akartál vele szakítani.

2019. febr. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Elveszne a tuti dugási lehetősége
2019. febr. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
30 évesen egy lábtörlővé degradáltad magad, gratulálok. Amúgy meg mi az, hogy nem engedte a szakítást, ez mégis miféle szar kifogás? :D
2019. febr. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Érdemes-e együtt maradni? Attól függ, hogy ez neked így elég-e.

Láthatóan nem elégít ki érzelmileg, nem partner a mindennapokban, és csak akkor kellesz neki, amikor neki megfelel. Bizonyos kor felett, ha valaki ilyen, az valószínűleg már ilyen is marad.

Az én párom hasonló, mint a tiéd, neki is vannak napok, heti egy alkalom, amikor nem velem van, hanem vagy haverozik, vagy otthon kockul, de ő kompenzál azzal, hogy hétvégente elvisz valahová, pl wellnesselni vagy moziba, voltunk már együtt többször is több hetes nyaraláson, a hétvégén túl még heti kétszer nálam alszik, vagy én nála, szóval van alkalom együtt is lenni mindamellett, hogy nem élünk együtt. Így most mindkettőnknek jó, mert megtaláltuk a középutat.


Kommunikálj kérdező, mert másképpen nem fognak javulni a dolgok. Értesd meg vele, hogy neked ennél több kell belőle, és neked ez fontos.

Ha viszont egyáltalán nem partner ebben az egészben, akkor inkább engedd el, mert hosszú távon, ha állandóan azt érzed, hogy nem vagy fontos, az tönkreteszi az önbecsülésed, ennyit pedig egy pasi sem ér.

2019. febr. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Próbáltam neki elmondani, hogy nekem ez nem megfelelő.

Ígér fűt fát de nem javul semmi.

Ő szeretne össze költözni. (én is de nem így)

Ő azt akarja, hogy az általa örökölt házba költözzek be.

Én ebbe nem megyek bele. Megmondtam neki is.

Vagy közös tulajdonba/albérletbe, vagy sehogy.

Sajnos éltem úgy férfi mellett aki kitett a saját házából éjjel. Még egyszer nem akarom ezt átélni.

2019. febr. 21. 14:24
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Heti 3-4 óra? A sarki boltosnénit többet látom, mint te a saját "párodat"...

A szakításhoz meg nem kell az engedélye, ezt te is tudod, legalább magadnak ne hazudj. Hiába fogja itt most leírni neked akár ezer ember azt, hogy ez nemcsak, hogy egy xar kapcsolat, de még csak a kapcsolat jelzőt sem lehet rá használni és ez a pasi kb. dugipajtinak tart, amíg te nem veszed le a rózsaszín szemüveget.

Azért én is megpróbálom:

Szívd fel magad és tiltsd mindenhonnan. Írhatsz neki " búcsúlevelet", amiben megindoklod a döntésed, de ez opcionális.

Ha ezek után valahogy mégis felveszi veled a kapcsolatot, jelezd, hogy nem szeretnél vele kommunikálni, legyen szíves, hagyjon békén. Ha nem ért a szóból és zakalt, akkor kilátásba helyezed a feljelentést, mert zaklat. Ha ettől sem ilyed meg, tényleges feljelentés. Kábé ezek lehetnek a dolog kimenetelei. Legrosszabb esetben is inkább ez, mint ülni a xarban és felőrölni az idegeimet.

2019. febr. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
*ijed (nagggggyon fáradt vagyok : D )
2019. febr. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Már most 3 hete nem találkoztunk.

Nincs erőm találkozni vele. Nem akarok.

Pedig csúnya neten szakítani de személyesen nem akarok vele találkozni....

2019. febr. 21. 15:13
 10/11 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ez nem kapcsolat. Amúgy is csak heti néhány órát találkoztok, most meg 3 hete egyáltalán semmit. Inkább csak ismerősök vagytok, akik néha dugnak.

Legyen már önbecsülésed, igényed a boldogságra és tartásod.

Ezek után én lehet nem is keresném még neten sem, csak magamban lezárnám, meggyászolnám a dolgot, ha keres, akkor kijelenteném, hogy bocsi, nem emlékszem ki ő, viszlát. Jó, komolyan nyilván nem tennék ilyen, de ez a "kapcsolat" akkor is vicc kategória.

2019. febr. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!