Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az ex barátnöm szerint gengr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ex barátnöm szerint gengr vagyok! Mit tehetnék hogy ne igy lássa vagy más a jövöben?

Figyelt kérdés

Pár hónapja szakitott velem barátnőm,azt mondta nekem az én hibám volt minden!

Szóval ha a mai napig találkozunk véletlen szerűen az utcán akkor inkább messziről elkerülöm nem nézek rá és nem akkarom tartani vele a kapcsolatott.

Valószinűleg mert szeretem és valahol büszkeség böl is kerülöm. Tehát a kérdés igazából az lenne hogy hogyan mutathatnám meg hogy nem vagyok gyenge lelkileg és már egyszerüen nem jelent semmit "vagyis annyit mint pl régen.!)



A válaszokat elöre is köszönöm !


2019. jún. 25. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem lennél gyenge lelkileg, nem akarnád bizonygatni azt, ami most valótlan.
2019. jún. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor hogyan lehetnék lélrkben erősebb ?nem miatta hanem miattam ! Tufom gyerekes de csak rajtam azazz magamon segitenék ezzel !
2019. jún. 25. 21:36
 3/5 Szergej55 ***** válasza:
Minek neki megmutatni bármit? Kit érdekel már a véleménye?
2019. jún. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért mutatnád hogy nem vagy gyenge amikor egyértelműen az vagy?
2019. jún. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azzal tudod magad helyrehozni, hogy nem egy istenverte nárciszikus, felelősséghárítós nőszemély véleményére adsz (minden a te hibád), hanem logikusan próbálod látni a dolgokat, s nem az ő szemével. Az ő szeme csak az ő álláspontját, véleményét tükrözi, ami vszínű köszönő viszonyban sincs a valósággal, hanem a saját érdekeinek legjobb forgatókönyv szerint átírt valóság.

Nem ismerlek, de egy szimpla egyszerű példa, ami egy shit tesztnek is megfelel, de már túl mutat azon:

- (te) Éhes vagy? Mit fogunk vacsorázni, mert én nagyon éhes vagyok.

- (ő) Most azt akarod, hogy megint én főzzek?

- (te) Nem, akkor szeretnél elmenni valahova étterembe? (Pláne frankó a válasza, ha még sosem főzőtt...)

- (ő) Már nem, mert egyedül nem jutott volna eszedbe, hogy elvigyél valahova.

- (te) De, csak éhes voltam, s feltettem egy egyszerű kérdést, éhes vagy-e? Ha igen, mit szeretnél enni?

- (ő) Nem, te azt akartad h főzzek rád és bszogattál.


Kérdem én, te hibád a veszekedés?

Ugye magad is tudod a választ.

Azt meg egy olyan embernek, aki ilyen (azaz meg van róla győződve, hogy minden a te hibád) ne próbáld meg bebizonyítani, hogy nem igaz, mert ezzel is csak azt éred el, hogy igazat adsz neki (fontos a számodra), s próbálod "helyrehozni".

Az ilyen nőknek hátat kell fordítani, s vissza sem nézni. Teljesen mindegy mi a véleménye.

2019. jún. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!