Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm szerint én már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm szerint én már nem szeretem őt. Pedig nem így van, mit tehetnék, szinte semmi sem segít?

Figyelt kérdés

Mostanában keveset is tudok vele foglalkozni, mindig csak ígérgetek neki. Mivel a beszélgetésink főleg így majdnem mindig veszekedésbe mennek át, néha kerülöm is őt emiatt. Nem akarok veszekedni vele hiszen szeretem.

Kerülöm, emiatt még idegesebb.


Mostanában össze is vesztünk ezen. És attól fogva, amit tudok megteszek érte. De olyan mintha a falnak tenném.

Miért mondja még mindig hogy nem szeretem, amikor én szeretem?


2017. nov. 21. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Talan szentelj ra tobb idot?
2017. nov. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kerülni kell a problémákat, hanem megoldani őket. Ha kerülted, jogosan hiszi azt, hogy valami megváltozott benned.
2017. nov. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Mostanában keveset is tudok vele foglalkozni, mindig csak ígérgetek neki."


Ez a baj, kérlek... hogy csak ígérGETSZ.

Ígérd meg amit tudsz - de azt tartsd is be!


Szóval ha annyira elfoglalt vagy, akkor ne félj vasárnap "csak" jövő hét szombati talit ígérni - ha csak akkor érsz rá - de akkor szombat reggel ott legyél, "ha törik, ha szakad!" A "szerdán jövök!" de péntek lesz belőle az nem működik.


Érted, mire gondolok?

2017. nov. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!