Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy birkóztatok meg ezzel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy birkóztatok meg ezzel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már fél éve, hogy vége lett egy majdnem 3 éves kapcsolatomnak, és elég csúnyán csalódtam a lányban..a részletekbe most nem mennék bele.

A kérdés, hogy amikor jön az este, hiába vagy fáradt, és nem tudsz aludni hónapok óta, akkor mit teszel?


Egyszerűen ha mozgok egész nap, és hulla vagyok, akkor sem tudok elaludni hajnalig..bármit csinálok.

Ki hogy jutott túl ezen ?


27



2019. jún. 27. 00:13
 1/6 A kérdező kommentje:
Lemaradt: 27/f
2019. jún. 27. 00:14
 2/6 anonim ***** válasza:
41%

a szakítás topicban van a helye a kérdésednek.


ez nem párkapcs. prob., mert már nincs párkapcsolatod.

2019. jún. 27. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg kiüríteni az elmédet. Hogy szó szerint ne gondolj semmire. Még arra se koncentrálj, hogy nem akarsz gondolni semmire; csak üríts ki, takaríts ki onnan mindent. Ne gondolj semmire. Hamar el fogsz tudni aludni. Csak annyi, hogy ne kattogj semmin. Működik, hamar el tudsz tőle aludni.
2019. jún. 27. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Fules, youtuve video egy monoton hangu narratorral es alszok.
2019. jún. 27. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyanazt csinálram amit a 4# válaszoló írt. Bevált ez a módszer nálam.
2019. jún. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem elalvásban segített, ha mentálisan is kifárasztottam magam, de jól eső legyen az elfáradás. Pl tanultam valamit, amivel másokon segíthetek (egészségügyben dolgozom, mindig találtam valamit ami érdekelt), így a lelkiismeretem helyreállt és nyugodtan tudok pihenni.
2019. jún. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!