Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem azt csinálom, amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem azt csinálom, amit kellene?

Figyelt kérdés
Kibékültem a barátommal szakítás után, és elcsesztem kétszer is. Úgy gondolom, hogy jobb ez így, mert a problémáink emésztettek, és nem tudtam túllépni rajta. Én mégis bánom, hogy így alakult. Most le vagyok fagyva. Nem értem, hogy miért akartam kibékülni vele, és amikor megtörtént, miért csesztem el.
2019. jún. 28. 00:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Kifejtened mit értesz az alatt, hogy elcseszted?
2019. jún. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Bizalmatlanságra adtam okot.

Az első rossz húzásom a kibékülés után az volt h hazudtam és kiderült. A második húzásom pedig h nem mondtam el mindent és kiderült. Ezt már nem bocsátja meg, ez sok neki.

2019. jún. 28. 01:18
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A hazugság aztán jó alapja egy kapcsolatnak. Fogadjunk, lefeküdtél valakivel és nem mondtad el neki, majd kiderült, és most nem akar? Meglepődjünk?
2019. jún. 28. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én exem ugyan ezt játszotta el velem régen, csak nekem nem volt elég tököm hozzá akkoriban, hogy kidobjam, megbocsatottam neki és 2-3 évet elpazaroltunk egymás életéből azzal hogy lehuztuk egymást nullára.


Örülj neki, hogy vége van. Mert csak rosszabb lenne.


Tanács:

1. Ismerd meg magad, hogy milyen vagy teljesen objektíven és őszintén.

2. Ne félj kimondani bárkinek, hogy milyen vagy, ne szégyelld. Akkor találod meg az igazi boldogságot, ha leszarod milyennek látnak téged.

2019. jún. 28. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem csaltam meg. Ártatlan dologról van szó. Mégsem mertem elmondani, mert rosszul érintette volna, ahogy érintette is, de az még jobban h hazudtam/eltitkoltam. De hiába mondok bármit is neki.

Szerintem is csak időpazarlás lett volna. Így meg már végképp.

2019. jún. 28. 01:55
 6/10 A kérdező kommentje:
4. Válaszolö 2. tanács: ez hiányzott ebben a kapcsolatban. Illetve felismertem a problémát pl. kevés rámfordított szabadidő, de a megoldása nem történt meg. Amikor meg akartam oldani, akkor meg probléma lett.
2019. jún. 28. 01:59
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát igen, fontos hogy a kapcsolatot elejétől mindkét fél nyitott lapokkal jatszon. Ha ezen felül volt még több probléma akkor szimplán nem passzoltatok egymáshoz. Emiatt nem kell bankodni.
2019. jún. 28. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor miről volt szó? Úgy is anoním vagy, itt leírhatod a dolgot.
2019. jún. 28. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagxon konkrét lenne a történet. Elejétől kezdve őszinte voltam. Amikor szakítottam, akkor indultak a sunnyogások részemről. segítséget kértem egy exemtől, és azt hazudtam h apu segít, ez kiderült, megbocsátotta. Aztán momdta h mást is elhallgatok-e, mondtam nem. De mégis kiderült, és mivel nem momdtam el akkor, emiatt szakított velem
2019. jún. 28. 12:23
 10/10 A kérdező kommentje:

Jobb is, hogy szakítottunk. Sok minden hiányozni fog, szerelmes voltam belé. 1-2 dolog, ami probléma volt számomra, azok meg olyanok voltak, amiket nem bírtam igazán soha elfogadni (szabadidő, az ő pénzproblémái, motiválatlansága a teendők iránt). A problémák miatt szakítottam, és gxakorlatilag a kibékülés is azok fennállása miatt ment gallyra.

Ilyan furcsa ez a kettősség.

2019. jún. 28. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!