Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit gondoltok arról, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, hogy az exem az utóbbi időben hozzászólogat, meg likeolgat a posztjaimhoz?

Figyelt kérdés
Segítőkész, kedves ilyenkor, de privát nem ír. (Pedig örülnék neki)

2019. jún. 29. 18:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%

Posztolj erről egy screenshotot és már megy is a privát az exedtől.

32/f

2019. jún. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát...ha örülnél neki, akkor őszintén állj elé és mondd el neki, vagy hívd fel. Ha fiú vagy, ha lány. Ha egyszer szerettétek egymást akkor beülni és átbeszélni ezt a legtisztább, ha elmondod az érzéseid.

Bármi lesz belőle a javadra válik, de ezen a posztolgatáson meg hozzászólogatásokon agyalni teljesen felesleges időtöltés.


Hívd el vhova és beszéljétek át egymás érzéseit a másik felé...ennyi ;)

2019. jún. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Èn vagyok a nő.
2019. jún. 29. 18:56
 4/12 anonim ***** válasza:
vérmágia :?
2019. jún. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én nem írok neki mert még mindig bizonytalan vagyok benne, hogy mit reagálna és fèlek a visszautasítástól. Annó ő szakított, igaz, hogy azért mert megsértettem. Akkor pár hónapig szándékosan ignorált, visszautasított. Majd mikor már épp feladtam, megint keresett. Legutóbb 2x ő írt, amire én nem vàlaszoltam. (Mivel sértődős típus, ez biztos nagyon rosszul esett neki) Tudom, agyrém, hogy ezek után azt várnàm mèg, hogy ő írjon nekem... annak is örülhetek, hogy kedvesen hozzászól.
2019. jún. 29. 19:12
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Második voltam. Te bántottad meg először, amit csináltok csak dacoskodás. Én is nő vagyok. Elhívnám beülni valahova és átbeszélnék vele mindent. Nem kell ezt túlaggódni. Ha visszautasít könnyebb lesz továbblépned...de szerintem még érdekled, csak bátorításra vár.
2019. jún. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
6-os, köszönöm, kedves vagy de ez nem ilyen egyszerű. Valahogy máshogy kéne őt bíztatnom, mert ráírni nem fogok. De mivel esèlytelen, hogy bárhol is összefussunk, így marad ez az online felület. Ha ő írna, boldogan elmennék megbeszélni a dolgokat.
2019. jún. 29. 20:09
 8/12 anonim ***** válasza:

hát ha poszt nélkül nem megy :/

posztold a közösen szeretett zenéteket, vagy amit tudod, hogy az ő kedvence, hátha jönni fog,

egyébként ennek a kérdésnek a belinkelése sem rossz ötlet, amit az első ìrt

csak ne te hanem vmelyik bnőd, aki az ő ismerőse is tegye ki ezt, hátha kapcsol a srác

2019. jún. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Uhhh, pont most megint hozzászólt vmimhez. 😱😂🙈
2019. jún. 29. 22:03
 10/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Miután megint hozzászólt valamimhez, egy szivecskével kedveltem a hozzászólást. Azonnal jött a privát üzenet 😱 és éjjel egyig beszélgettünk. Randira még nem hívott, de az is meglesz...

🙈🙈🙈❤️❤️❤️

2019. jún. 30. 16:32
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!