Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Baratnom szakitott! Tippek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratnom szakitott! Tippek hogy hogyan szerezzem vissza? Sürgős

Figyelt kérdés
2 eve elunk a lakásában, es most mindegy hogy miert de szakított velem, es keddig ha nem megyek el, akkor szerdan amig melozok osszeszedi a cuccaim es kiteszi az ajto ele, ezt mondta. Viszont max a szuleimhez tudok menni akik 150 kmre laknak tőlünk, es ha vissza megyek akkor az egesz eletem megvaltozna, uj melot kellene keressek es itt van mindenem már pesten, es a lanyt is nagyon nagyon szeretem, a baba projektet is a napokban akartam felhozni neki. Albit nem talalok ennyi ido alatt es fizetni se tudnam egyedül. Barátnőmmel nem tudok azota beszelni mert direkt nem jon haza amikor otthon vagyok, csak akkor jon ha melozok,telot nem veszi fel, facen nem ir vissza. Kértem egy szabadnapot is emiatt, hogy amikor haza jon mert azt hiszi melozok, akkor pont otthon legyek, de elrontottam ezt is mert zuhanyoztam amikor jott, es amikor leesett neki hogy otthon maradtam, mar lepett is le. Mik az otletek!??? Ami tuti bevalik, mert egy ilyen rozsaszirmos habfurdo eleg gyenge lesz.

2019. júl. 6. 19:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%
MEGÉRDEMLED !!! Végre felnyílt a szeme a lánynak és nem hajlandó eltartani egy férfiutánzatot!!
2019. júl. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes lenne elmondanod, miért szakított.
2019. júl. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarod visszaszerezni, ha így viselkedik veled? Miért szakítottatok? Ő szeret téged?
2019. júl. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem tart el, ove a lakas, en fizetem a szamlat, a kajat, es a kozos programok kb 90%t is
2019. júl. 6. 19:21
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Joga van elküldeni mert az o lakasa

De miért szakított valamivel csak indokolta??


Bar azért ennyi ido alatt hogy találj új helyet megértelek :( de legalább szülőkhöz mehetsz!!van akknek ez a lehetősége sincs meg.

2019. júl. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem írod le, mi volt az oka a szakításnak, nem tudunk tanácsot adni. Személy szerint viszont azt gondolom, biztos komoly oka volt rá, hogy így bekeményített. Jobb lesz összeszedni a cuccodat rózsaszirmos habfürdő helyett.
2019. júl. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Roviden a haverok, es a sok buli miatt. De en akarhanyszor mentem bulizni, mindig hivtam ot is, de sose akart jonni. Minig akkorra mentem haza amikorra mondta, de ha haza parancsolt pl 3ra es en negyed 4re ertem haza, mar ment a hiszti
2019. júl. 6. 19:25
 8/15 A kérdező kommentje:
Sose mondta hogy nem mehetek el, viszont amikor haza ertem buli utan, szinte napokig flegmázott.
2019. júl. 6. 19:27
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Hol itt a problema? Menj a haverokhoz most is.
2019. júl. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Mind 3 baratom házas es gyereke van. Persze felajanlottak hogy menjek hozzajuk kis ideig, de en nem akarok zavarni
2019. júl. 6. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!