Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mitévő legyek? Költözzek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek? Költözzek vissza a szüleimhez 32 évesen? Gyerekeim nélkül mit csináljak? Többi lent.

Figyelt kérdés
10 éves kapcsolatomnak vége, van 2 gyerekünk (2 és 4 éves). Nekem kell költözni, a városban lévő szüleimhez, mivel saját házam nincs. Megegyeztünk, hogy bármikor láthatom a gyerekeim, de én szinte minden nap velük lennék munka előtt/után. Nem tudom azt elképzelni, hogy otthon üljek anyáéknál és a gyerekeim 3 km-el arrébb....Belehalok.Mert nyilván minden egyes nap nem mehetek...Ki hogy viseli/viselte el, hogy nem lehet a gyerekeinél minden nap jelen?
2019. júl. 9. 10:21
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
38%

Te vagy a nő? Dolgozol? Van munkád? Miért nem láthatod őket minden nap? Miért neked kell költöznöd? Házasok vagytok? Sok kérdés van amit tudni kellene hogy tanácsot is lehessen adni.


N

2019. júl. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Sokan úgy csinálják, hogy 1 hétig apánál, egy hétig anyánál van a gyerek. Mennyi idő mire megszokja az ember azt, hogy egy hétig nem látja a saját gyerekeit úgy, hogy 3 km-re vannak? Nyilván csináljak saját programot, de ezt könnyű mondani. Egyébként anyagi gondjaim is vannak, fizetésem több mint felét levonja a bank (hitel, folyószámla hitel, hitelkártya tartozás), másodállást se találok, mert sehol se jó, hogy csak délelőtt vagy csak 2 után érek rá...
2019. júl. 9. 10:27
 3/30 A kérdező kommentje:
Én vagyok az apa. Dolgozok de csak 8 órát, mert kevés a munka nincs túlóra. hétvégén sincs soha.
2019. júl. 9. 10:28
 4/30 anonim ***** válasza:
44%

A víz hiányába is bele szoktak halni, éppen ezért 3km-t még gyalogszerrel is megtettek ért és meg is tesznek érte a mai napig. A hülye is látja, hogy ez vagy a "nincs kedvem" kategória vagy trollkodsz csak.

32/f

2019. júl. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Ma mondta az anyja, hogy ha elköltözök akkor az milyen már, hogy ugyanúgy minden nap megyek. Persze 3km-t tyúklépésben is megtennék, de lehetőleg olyan írjon már aki járt már hasonló cipőben és ne olyan aki még a haverjainak és a bulinak él..
2019. júl. 9. 10:34
 6/30 anonim ***** válasza:
43%
De miért nem láthatód őket minden nap ha csak 3 km-re lás tőlük? Tényleg meg gyalog is elmennék ha a helyedben lennék.
2019. júl. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
54%

Bringán amúgy egy karika a gyerekeidhez oda-vissza úgy 20 perc közepes tempó mellett. Az kalóriában ca 200 kcal, 100 gramm fehérkenyérből 238 kcal nyerhető, azaz egy kg kenyérből 10 kört tehetsz, hogy láthasd gyermekeid. Egy kiló kenyér a tescoban 220 ft, tehát naponta 22 forintodba kerül, hogy lásd a gyerekeid. Ez 30 napra 660 ft. Ne mondd már nekem, hogy három kenyeret nem tudsz megvenni egy teljes munkaidős állás béréből, mert tökönszúrom magam.

32/f

2019. júl. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom 7! Azért az nem ugyan az ám mint amikor együtt laknak és bármikor benézhet pl.a gyerekszobában megnézni ahogy álmukban szuszognak stb... Amint írta is a kérdező, a felesége is "kifogásolná" ha minden nap ott lenne. Nagyon nem egyszerű dolgok ezek. Kedves Kérdező! Nagyon sajnálom hogy ilyen helyzetben vagy és őszintén remélem hogy találtok a feleségeddel egy elfogadható megoldást.
2019. júl. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
0%

Nem láttam, míg írtam. Előbb nyilván megegyeztek a láthtásról.

32/f

2019. júl. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Én a nőt értem meg. A kérdezőt is, de ha külön vannak, azért az már külön élet. Állandóan ott van az apa a gyerekeknél, a nőnek nem lesz saját élete. Külön vannak, melyik fél viselné el, hogy reggel este ott legyen nála a másik.
2019. júl. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!