Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mitévő legyek? Költözzek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek? Költözzek vissza a szüleimhez 32 évesen? Gyerekeim nélkül mit csináljak? Többi lent.

Figyelt kérdés
10 éves kapcsolatomnak vége, van 2 gyerekünk (2 és 4 éves). Nekem kell költözni, a városban lévő szüleimhez, mivel saját házam nincs. Megegyeztünk, hogy bármikor láthatom a gyerekeim, de én szinte minden nap velük lennék munka előtt/után. Nem tudom azt elképzelni, hogy otthon üljek anyáéknál és a gyerekeim 3 km-el arrébb....Belehalok.Mert nyilván minden egyes nap nem mehetek...Ki hogy viseli/viselte el, hogy nem lehet a gyerekeinél minden nap jelen?
2019. júl. 9. 10:21
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
63%

Előző 10 évben kellett volna tenni azért, hogy most ne legyen vége a kapcsolatnak.

Majd megszokod.

2019. júl. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Milyen hiteled van ha nincs saját házad? Az élet nehéz mindenkinek megvan a keresztje.
2019. júl. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán miért lettél kirakva a házból? Mert nem mindegy! Ha oka volt a te voltál a hibás nagyobbrészt akkor viseld a következményeket. Mást nem tehetsz.
2019. júl. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Hany eves vagy amugy? 20on evés vagy 30+? Mekkora összeg amit von tőled a bank? Mert majd gyerektartast is kell fizetned és akkor már ugye semmid nem marad. A hitel akit fizetsz az nem közös? Mire vetted fel?
2019. júl. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
32vagyok.folyószámla hitel 600.000. hitelkártya 800.000 tartozás. Sima hitel 1.8 millió. Ez kb 90.000 Ft havonta.En nevemen van. Páromnak még egy autóhitel 3 évig 23.000. azért vettük fel a hiteleket mert egy fizetésből nem jöttünk ki, gyes meg családi kevés. Ja meg a párom elvégzett egy tanfolyamot ami kb 6-700ezer volt, mert majd dolgozik benne otthon gyerek mellett de persze nem dolgozik. Műköröm építő. Ez óriási tüske iránta. Tudom én voltam a legnagyobb hülye, hogy hiteleket felvettem. Most dolgoznék hétvégén is mindig, hogy visszafizessem.
2019. júl. 9. 11:59
 16/30 anonim ***** válasza:
20%
Lehet amúgy, hogy itt inkább csak vígaszt kapsz majd mintsem hasznos tanácsot. Ugyanis a gyk ezen részlegén a közvélekedés szemében ha nem vagy szűz ( márpedig nem) akkor nagymenő vagy akit kötelező irigyelni
2019. júl. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
84%

Akkor tessék egy jó tanács egy olyantól aki hasonló cipőben járt:


1. Kuss van a volt kedvesednek

2. főleg kuss van anyósnak

3. Kuss van mindenkinek, mert most úgy kell döntést hoznotok, hogy a GYEREKEK... ismétlem GYEREKEK az elsők!

Bárminemű rosszallásotok van egymás iránt, ahhoz a gyerekeiteknek semmi de semmi köze!


És a lényeg:

1. mindketten próbáljatok meg ugyan annyit lenni a gyerekekkel! (igen, amikor van szabadidőd, vagy meglátogatnád őket, tedd meg! Akkor is ha az minden este van)


2. Kérjetek közös felügyeletet a gyerekek felett, ez a legfontosabb és a legnehezebb is egyben!

Itt kell főleg a gyerekeket nézni, mivel ez nem csak arról szól, hogy bárki bármikor viheti, hozhatja, láthatja őket, hanem bármi nagyobb gond esetén is együtt dönthettek.


3. Törekedjetek mosolyogva végigcsinálni a gyerekek előtt, próbáljátok meg máshogyan és harag nélkül felfogni bármilyen nehéz is: Nem vagytok egymáshoz valók, nem tudtok együtt élni anya és apa, de attól még a ti gyermekeitek, bármikor, bárhol számíthatnak rátok, dönthessenek ki mikor kinél akar lenni.


4. Ne fúrjátok egymást sem egymás előtt, sem egymás háta mögött.


Sajnos nincs olyan, hogy a gyerek ne sérüljön, ilyen esetekben a gyerek/ek mindig sérülnek, és hogy mekkorát az rajtatok múlik!


Kívánom, hogy ezt így oldjátok meg, és legyetek boldogok, a gyerekek pedig kevésbé sérüljenek.

2019. júl. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
0%

3km kb semmi.

Költözz vissza, aztán talpra állsz, lesz saját albid és akkor több napot is lehetnek veled a gyerekek.

2019. júl. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Házasság alatt felvett hitel közös, mindegy kinek a nevén van. Vagyonmegosztás után fele-fele fizetitek. Elvileg. Persze az autó is közös. Ennek a felét egyikkel ki kell fizetni a másiknak.

A gyerektartást is persze fizetned kell.

Ezzel együtt is könnyebb lesz talpra állnod a szüleidnél lakva, mint az exednek egyedül két kisgyerekkel.

Mindketten durván szívni fogtok, senki se jár jól egy válással. Egészen biztos, hogy nem tudjátok megoldani a problémát?

2019. júl. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

700km van köztem és a gyerekeim között, ezért csak kéthetente látom őket.

Ha 3 km re laknék tőlük, akkor megbeszélném exemmel, hogy felváltva 1-1 hétig én hozom és viszem őket bölcsibe, oviba, suliba... Délután lehetnének nálam kicsit, elmehetünk valahova, játszótér, fagyi, mozi, kutyafüle... Este visszaviszem őket. De ez mind megbeszélés kérdése...

2019. júl. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!