Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hagytatok mar el valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagytatok mar el valakit azert, mert nem ereztetek magatokat eleg jonak neki?

Figyelt kérdés

Nekem most ez a helyzet all fenn a baratommal es nagyon sokat hezitalok a dontes meghozatalaval kapcsolatban. Nagyon jolelkul es tisztaszivu ember es ugy erzem en nem tudom neki azt nyujtani amit erdemel, massal talan boldogabb lehetne.

Akivel volt mar hasonlo helyzet az hogy viselte ezt? neki mi bizonyosult a jo dontesnek?

19/L


2019. júl. 9. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Én még nem jártam így. A helyzet az, hogy alapvetően az emberek nem így gondolnak magukra. Ilyet senki nem gondol, hogy valami vagy valaki olyan jó hozzá, hogy azt ő nem érdemli meg. Ellenkezőleg, mindenki meg akarja szerezni és tartani azokat a jó dolgokat amiket ugye "megérdemel". Tehát itt szerintem te magadnak sem mered bevallani, hogy azért akarod a pasid elhagyni valójában, mert te érzed magad hozzá túl jónak.Biztosan van valami ami miatt azt érzed, hogy nem hozzád passzol ezért nem akarsz vele maradni. Igazából mindegy is, ha nem jó vele ne erőltesd. Csak kérlek szakításkor ne ezzel a szöveggel indokold majd a döntésed.
2019. júl. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A leggyakoribb lelépős dumám. Mindig beválik.
2019. júl. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A pasik szoktak ezzel a szöveggel szakitani.'Jobbat érdemelsz tőlem'stb.Mert már máson jár az eszük,nem találnak más kifogást a szakitásra.
2019. júl. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én párom is iszonyatosan jó lelkű, kedves ember és néha én is elgondolkoztam hogy elég jó vagyok e neki, de arra törekszem, hogy hozza hasonló jó ember legyek és megtartsam magam mellett. A jót valóban ritkán akarja az ember eldobni. Mit nem tudsz neki nyújtani amit érdemelne?
2019. júl. 10. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepe a valaszokat
2019. júl. 10. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!