Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mikor keressem meg újra? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor keressem meg újra? Ti akik esetleg veszekedés után újra kezdtétek mennyi időt hagytatok hogy átgondolja?

Figyelt kérdés
26 éves vagy (l), párom 25. Szakítottunk majdnem egy hete, persze én elcsesztem mert irogattam neki nagyon sokat, pedig tudom a pasik ezt nem szeretik. De nemt udtam megállni úgy megbántott. És már évek óta nem éreztem ilyet senki iránt. Tudom ő is szeret, és nagyon passzolunk egymáshoz mindenben, csak összevesztünk és mondtam én is csúnyát ő is. Pár hónapja vagyunk együtt. Túl sokat írtam a szakítás után, nem kellett volna, tény, ő meg nem írt vissza vagy csak annyit, hogy hagyjam. Meg h végre szeret vkit erre ez van, elege van, inkább ne legyrn senkije. És túl büszke ahhoz isnerem, hogy ő keressen. Ha egyáltalán érdemes (mert én látok esélyt) akkor mennyit várjak hogy megkeressem? Olyan nehéz nem írni így is :(

2019. máj. 7. 09:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Már az szomorú, ha nagy veszekedés után képes hátat fordítani😔

Ha én a párommal nagyon csúnyán összeveszek valamin, akkor se vagyunk képesek otthagyni a másikat, ha viszont muszáj akkor sincs az, hogy nem érdeklődünk egymás felől, pedig volt olyan, hogy nagyon csúnya veszekedés után, en mondtam, hogy adok neki egy kis szabad teret meg gondolkodási időt és ő kért meg, hogy neki nincs arra szüksége bármennyire szar is a helyzet, mert számára rossz, ha nem beszélünk...de ez adódhat abból is, hogy így kezeljük, hogy fiatalabbak vagyunk (18/L;19/F;10 hónapos kapcs.)

Ennyi idő után már lekellett volna csillapodnia a dolgoknak a srácban és keresnie téged, hogy higgadtan beszéljétek meg a problémát...legalábbis szerintem..

2019. máj. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazad van tudom. És nem is kellene ragaszkodnom hozzá, ha ilyen. De nagyon nehezen szeretek meg tényleg valakit, és nagyon tudok ragaszkodni. Évek óta nem volt olyan akivel jövőt képzeltem volna, ez köszönhető az exnek aki mindig belépett a képbe, de most már miatta tudom mondani hogy nem érdekel. Csak mivel tud erről mindent, szerintem nem bízik meg bennem. Tudom, h szeret, és minden este együtt voltunk, csak nagyon makacs. Mennyit kellene várnom, h átgondolja hátha rájön h hiányzom? Szivem szakad meg :(
2019. máj. 7. 09:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Pontosan ennyire tudtok egymásra számítani a bajban. Egyáltalán mi a fenén tudjátok pár hónap után ölni egymást?
2019. máj. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Pár hónapja vagyunk együtt, de évek óta ismerem őt, és tartottuk a kapcsolatot. Mindegy,összevesztünk lényegtelen min, nem megcsalás volt semmi ilyen. De nem is ez a kérdés.
2019. máj. 7. 11:25
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
De neked komolyan egy olyan ember kell, aki az első problémánál faképnél hagy? Az a baj, hogy neki kb.ez a konfliktus kezelése. Minden problémátokat így fogja megoldani, hogy ignorál ki tudja meddig. Én személy szerint egy nyaralàst sem terveznék ilyen emberrel, nemhogy közös jövőt. De ha Te úgy gondolod, hogy ez a viselkedés neked belefér, akkor hetente egyszer próbáld meg felhívni.
2019. máj. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen igazad van, hogy ez nem normális h igy kezeli a problémálat. És pont az a fura h ö tervezett velem minden félét nyaralást stb, ide menjünk oda, én meg mindig mondtam neki, hogy annyira előre ne tervezzünk, mert ki tudja mi lesz. Aztán kiderül ilyen gyerekes. Meg is írtam neki, h minden kapcsolatban vannak veszekedések, nem is értem mit gondol, h majd lesz egy tökéletes akivel sose lesz vita. Na mindegy is, lehet hagynom kell, sőt így is már megalázkodtam előtte nem akarok jobban, biztos elmúlik hogy így fáj. Csak éveket vártam h végre ilyet találjak mint ő, akiben látok jövőt és szeretem, erre kiderül egyik f..ztol megyek a másikig. A sok mai pasi meg hagyjuk is... annyi ismerkedésen is túl vagyok, belefáradtam.
2019. máj. 7. 13:58
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi történt végül veletek? Olvasom a témát és hasonló az én párom is

:(

2021. dec. 21. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!