Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit csináljak? 2 hónapja nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? 2 hónapja nem tudom feldolgozni hogy nincs velem úgy erzem hogy az életem egyre rosszabb, próbálkozom de nem megy.

Figyelt kérdés
Segitséget szeretnék kérni tudom hogy mik a megoldások ilyen helyzetben pl ismerkedni szórakozni, sportolni. Próbalkozom de nem igazán megy már úgy érzem hogy megy tönkre az életem a munkámat is elveszitem ez miatt, fogytam meg tört ember lettem. A legjobban az fáj hogy azthittem szeret és kitart mellettem de nem így lett ahogy szarba kerültem elhagyott és egy és más férfiak karjaiban vigasztalódik. Nem volt neki mellettem más de gyönyörű szép nő tehát 5 perc alatt talál magának ha kell. Én viszon hiába ismerkedek akkor is folyton rá gondolok na meg nem is tolonganak utánam a nők. Mit tegyek hogy ne szenvedjek miatta? 2 hónapja megy ez..

2019. máj. 16. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
2 hónap után ne várd, hogy javuljon a helyzet. Folytasd az életed, hobbizz, menj el a barátaiddal, csak ez segít.
2019. máj. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Először is ne rinyálj. Szedd össze magad legalább a látszat kedvéért, még ha belül össze is vagy törve. Mutass erőt, egy rinyagép senkinek nem kell. Csináld a dolgaid, építsd magad, dolgozz. El fog múlni, és legközelebb nem rakod magad ilyen szinten egy nő kezébe. Fake it until you make it.
2019. máj. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk, ne rántsd bele magad nagyobb szarba egy ilyen miatt. Nem éri meg.
2019. máj. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazából talán féltékeny is vagyok másra hogy másnak könnyen összejött.. nekem meg megkellett érte keményen dolgoznom.
2019. máj. 16. 15:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Miért szakítottatok? Milyen szarba kerültél, hogy elhagyott?


Idővel biztos fel fogod dolgozni, de meg kell gyászolni, mert szereted őt. Valóban fontos, hogy lekösd magad, de az ismerkedés nekem se szokott így menni, max egy flört erejéig. Más viszont kanállal falja ilyenkor a kalandokat, az sem azt jelenti, hogy túl lenne az exen.


Mennyi ideig voltatok együtt?

2019. máj. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5 évig voltunk együtt.. ő 23éves én 32 úgy hagyott el hogy az életem amúgy is romokban hevert nem tartott ki mellettem ha bár nem csodálom mert nem törődtem vele. De meg nyugodtam volna ha csak pár hétre megy el amíg rendeződik a helyzetem, de sajnos ahogy elment már mással kavart.
2019. máj. 19. 00:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!