Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egy szakítás miért változtatha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szakítás miért változtathat meg pozitiv iranyba valakit?

Figyelt kérdés
Sok esetben a ferfiakra jellemző. Elkezdenek kondizni (nem a túlzásba vittre értem) és jobban ki is mozdulnak, nyitottabbak lesznek.
2019. júl. 12. 15:16
 1/5 Rockarc ***** válasza:
65%

Szerintem ez mindenkire igy hat. Magambol kiindulva megszabadultam egy csomo stresstol, erzelmi lehuzasbol egy toxikussa valt kapcsolattol. Nem is feltetlenul pozitiv iranyba valtozik az ember, hanem szerintem visszater korabbi onmagahoz. Akinek a kapcsolataban sok kompromisszumot kellett megkotnie, mert a masik feltol nagyon kulonbozott, ott mindket fel fel fog emelkedni. Ha ala-fole rendeltseg volt, akkor aki kiszabadult, azt felhuzza, aki fent volt, azt meg osszetori a szakitas.


43F

2019. júl. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Én nő vagyok de ugyanilyen. Ha kilépek egy nyomasztó kapcsolatból ami már haldoklik utána jobban érzem magam mint amikor párkapcsolatban vagyok/voltam.
2019. júl. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az előttem szólókkal, de én akkor is így viselkedtem amikor igen is fájt, megviselt a szakítás. A mozgas a sport, az, hogy nem egy igénytelen néz vissza rád aki szanaszét van törve erőt ad lelkileg. És hát ilyenkor az is benne van, hogy menni menni előre, lezárni elfelejteni a múltat. Nekem pl jó volt a szabadidőmben nem a sebeimet nyalogatni, hanem egy kicsit elterelni a figyelelmem és egy kicsit előtérbe helyezni saját magam.
2019. júl. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván ha dzakítasz, akkor fejlődni kell, hogy nagyobb eséllyel szerethess új partnert.


Ehhez kell a jobb külső és egyebek.

2019. júl. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

“jobban ki is mozdulnak, nyitotabbak lesznek”


Mivel újra társat keresnek, ezért ki kell mozdulniuk, magától értetödō. Amíg volt valakijük, addig nem volt szükség rá, hogy mást keressenek, ha nincs, akkor meg szükség van rá. Aki alapból nem nyitott személyiség, az valahogy ráveszi magát erre a társkeresés idōszakában. Ha már megtalálta a társát, “elérte a célját”, akkor magától értetödōen nincs szükség további ismerkedésre, avagy “keresgélésre”.

2019. júl. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!