Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Túl elfoglaltak voltunk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl elfoglaltak voltunk?

Figyelt kérdés
Normális felnőtt emberek között párkapcsolat elején rányomhatja-e a bélyeget a kapcsolatra az, hogy mindkét fél nagyon elfoglalt munka miatt és csak késő este (10 óra) tudnak találkozni. Értem ez alatt, hogy az egyik fél számára unalmassá vált, illetve nem volt elegendő minőségi idő? Túl hamar történt meg az összeköltözés... Részemről megértettem a másik fél elfoglaltságát, illetve én is közöltem vele az én elfoglaltságomat. Hétvégén azért töltöttünk sok minőségi időt. Szerintem nem, ha meg van beszélve. Férfi vagyok, velem szakítottak. További indok, hogy megzavartam az egyedüllétét, amit csak szakításkor közölt velem.
2019. júl. 12. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Elég nehéz kövegni ezt a gondolatmenetet. Miért nem lehetett leírni, hogy szakítottam a barátnőmmel. Lehet-e az az oka, hogy az elején etc.


Igen, elfoglaltak voltatok. És?

2019. júl. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
* követni
2019. júl. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez hülyeség. Megzavartad az egyedüllétét? Ezt csak a legostobább emberek hiszik el. Szerintem csak kiszeretett belőled az mindegy miért de ez van el kell fogadni hogy vége.
2019. júl. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!