Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan állhatnék bosszút az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan állhatnék bosszút az exemen aki a kapcsolatunkban is bántalmazott engem?

Figyelt kérdés
Egyszerűen elegem van abból hogy mindenben ő nyert, ő használt ki engem, ő erőszakoskodott velem, ő dobott engem a fenébe, de előtte persze mondta, hogy maradjunk barátok. Tudom hogy ez az én hibám is, mert naiv voltam.
2019. júl. 12. 21:32
1 2
 1/11 Mihago ***** válasza:
64%
Hát, erre elég sok válasz létezik, függően például attól, hogy milyen kromoszómákkal rendelkezel.
2019. júl. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Örülj neki ha dobott.
2019. júl. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

Gondolom nő vagy.

Saját tapasztalat, hogy mindig lássa hogy boldog vagy és jókedvű.

Az fáj neki a legjobban.


Minden más lepereg róla.

2019. júl. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
33%
Hívd meg egy kis mérgesgombás ebédre vagy vacsorára. :D
2019. júl. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen én nő vagyok. De ha boldog vagyok azzal mit ártok neki?
2019. júl. 12. 22:05
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
de miért kéne neki ártani? örülj neki, hogy megszabadultál tőle és nézz előre... miért akarsz elalacsonyodni az ő szintjére? ne legyél már gyerekes..
2019. júl. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Azzal csak annyit ártassz,ha boldognak lát,hogy megeszi a penész,hogy neked nélküle is van életed. Ennél jobban nem sok minden fáj egy exnek.

Magyarul szard le,és éld az életed. Úgyis fog majd innen onnan infókat kapni rólad.

2019. júl. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt ártod neki, hogy látni fogja hogy túlléptél rajta és boldogan éled az életed. A bántalmazónak az a legnagyobb fájdalom hogy már nincs rád befolyással, hatástalanok a próbálkozásai, nem okoz neki többé elégtételt hogy felülkerekedik rajtad. Hát így.
2019. júl. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem eleve nagy szó már az is, hogy megszabadultál tőle. Sok nő nem bír kilépni az ilyen kapcsolatokból aztán megy a tv-ben a hír, hogy egy nőt agyonvert vagy leszúrt a férje. Nemrég olyan is volt, hogy a 13 éves kislány saját kezével szúrta le az apját miután az már végzett az anyukájával féltékenységből és épp a nővérét akarta megölni. Szerintem becsüld meg magad és örülj, hogy kiszabadultál egy ilyen kapcsolatból. Legyél boldog, keress egy jobb embert és hidd el ennél nagyobb fájdalmat nem tudsz neki okozni. Ha mondjuk megvereted azzal csak annyira mész, hogy ha megtudja hogy te miattad van, akkor lehet agyon is ver. Ha kicsinyesen bosszút állsz hidd el te jössz ki rosszul. Az fog neki a legjobban fájni, hogy nem tud már téged érzelmileg zsarolni és boldognak fog látni más mellett. Ezt nekem elhiheted!
2019. júl. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
88%

Te azért akarsz bosszút állni, mert kirúgott?

A bántalmazás nem zavart?

Kötelezni akarod, hogy éljen veled?

Te nem vagy normális, úgy tűnik!

Alapban változtass ezen a gondolkodáson, kezeltesd a kapcsolatfüggőségedet és lépj tovább!

2019. júl. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!