Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti nem így reagálnátok ebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem így reagálnátok ebben a szituációban?

Figyelt kérdés

a barátnőm(4 év után) azt mondta, hogy kér pár nap gondolkozási időt... utána taliztunk beszéltünk és elmondta hogy ő kalandozni akar még, fiatal, nem akar megállapodni. Nem élte ki magát de úgy érzi most erre van szüksége. Szeret engem mint egy családtagot de nem szerelmes.

Erre kicsúszott a számon hogy mekkora egy szánalmas k.urva és hogy semmire nem viszi majd az életben


2019. júl. 14. 10:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
81%

Végülis ōszinte volt. Szerinted az jobb lett volna, ha kitalál valami sz@r kifogást és azzal magyarázkodik? Sokan épp arra panaszkodnak, hogy szakításról elōáll a párjuk egy mondvacsinált kifogássalz Ez legalább egy teljesen ōszinte magyarázat. volt. Te meg gondolj, amit akarsz.


Amúgy elég gáz, hogy azt gondolod, hogy nélküled semmire sem viszi az éledben. Mégis ki a f@om lehetsz te, hogy tōled függne mások élete?

2019. júl. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
50%
Persze nyugodt állapotban, tiszta fejjel a kérdező is érzi, hogy ez nem volt túl korrekt, alapból nem tette volna fel a kérdést. Nah de ha totál szerelmesek vagytok és az utolsó reménységben közlik veletek, hogy ő még szexelgetni akar meg élni, lehet ti se széles mosollyal távoztak volna. Igen, lehet én is ezt mondtam volna. És? Mindenkinek vannak gyenge pillanatai. Ez van. Lépj túl ezen, majd feldolgozza és hagyd a fenébe ezt a lányt
2019. júl. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
82%
Hát, nem, nem így reagálnék. A barátnőd helyében én még megerősítve is érezném magam, hogy otthagylak, hiszen ezek szerint ilyen a valódi éned.
2019. júl. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
81%

"semmire nem viszi majd az életben"


Te vagy talán az élet császára, Pubikám? :D

2019. júl. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
26%
Ilyen helyzetben nem konnyu diplomatikusnak lenni. Teljesen ertheto, hogy elarulva erzed magad, duhos vagy es kicsuszott nehany keresetlen szo. Mas se hagyta volna ezt szo nelkul, megnyugodhatsz.
2019. júl. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!